Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a jobangel nevű...

Mit gondoltok a jobangel nevű blogról?

Figyelt kérdés
jobangel.blog.hu a címe. Jó tanácsokat ad szerintetek? Tényleg így gondolkodik egy HR-es, így kielemzi a jelentkező minden szavát?

2015. okt. 16. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo. Nem tudom mi haszna belole de még emailben is segitett. Bár ez regebben volt, mert lehet, hogy azota annyi emailt kap amire keptelenseg egyesével valaszolni.
2015. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó blog és segítőkész a blogger. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok álláskereső és tényleg csak kedvtelésből olvasom a blogját.

Viszont azt érdemes szem előtt tartani, hogy nem minden magyar cégnél olyan a vállalati kultúra, mint amik említve vannak a blogban.

2015. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jó a csaj, de nagyon naív, a valóságban soxor nem úgy működnek a dolgok, ahogy ő leírja....
2015. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem tunt naivnak szemelyes levelezesben.
2015. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A valóságban teljesen máshogy van,mint ahogy ő írja.
2019. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!