Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen segélyt igényelhetek...

Milyen segélyt igényelhetek az önkormányzattòl, illetve mire vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
Minimálbérre vagyok bejelentve és nem akarok semmilyen pénzt bent hagyni az állambácsinak.
2015. okt. 19. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Semmire.
2015. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál. :D
2015. okt. 19. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:

De ha ennyire nem akarsz nála hagyni semmit, akkor egy jótanács: családalapításnál fontos a sorrend.

Nem, nem jó keresztény módra házasodj és vállalj gyereket, hanem fordítva.

Mert fordítva adózás szempontjából kedvezőbb.

HA összeházasodtok, az első gyermek után járó családi kedvezményre való jogosultságig kaphatjátok az első házasok kedvezményét.

Ha előbb megvan a baba, fennáll már a családi kedvezményre való jogosultság (fontos, hogy nem magzati kedvezmény, már megszületett gyerek!), és aztán házasodtok, akkor 24 hónapig együtt jár a két kedvezmény.


Ilyen egy igazi, keresztény adótörvény :)

2015. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire fel kapnál bármit is? Csak én nem értem ezt a gondolkodást? Hány éves vagy?
2015. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég adót fizetek az államnak. Szeretnék valami kompenzációt.
2015. okt. 19. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Most akkor mégse minimalbert keresel? Vagy mi az a sok ado?

Csak mert én se keresek sokat, igy sajnos nem is adozom sokat de azert egy brutto minimalbert(105 ezret) állambácsinal hagyok minden honapban.

2015. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
32 vagyok.
2015. okt. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!