Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha tudom, hogy a közeljövőben...

Ha tudom, hogy a közeljövőben lesz egy helyen üresedés de még nincs meghirdetve akkor szerintetek hogy lehet elküldeni az életrajzot?

Figyelt kérdés

Egy belsőstől tudom, hogy onnan elfog menni valaki de ő se tudja, hogy van e a helyére már valaki.


Szoktam spontán elküldeni életrajzot. Gondoltam ráfogom, hogy úgy küldtem el. De nem tudom mit lehetne az életrajzom mellé írni.


(általába ennyit szoktam: "Tisztelt Hölgyem/Uram! Csatolom az önéletrajz! XY)


2015. okt. 21. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveggel az első mozdulattal vágják is a kukába.
2015. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, szerinted miért kérdezem?
2015. okt. 21. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj már, legyél már minimálisan kreatív. Írj egy pár mondatot magadról, hogy miért tetszik a cég profilja, milyen munkakörben keresel állást és egy lehetséges jövőbeli munkalehetőség reményében csatolod az önéletrajzod is.
2015. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha belsős ismerősöd mondja, akkor segítsen már rajtad. Mondja, hogy van egy ismerőse, aki munkát keres, és adja a kezükbe az önéletrajzod. A legtöbben így jutnak be.
2015. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!