Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több műszakos munkarend...

Több műszakos munkarend mellett meg lehet oldani levelezőn főiskolát/egyetemet? Vannak olyan munkahelyek, amik nem problémáznak ezen?

Figyelt kérdés

Pesten vagyok felsőoktatásban levelező szakon, de 100 km-re lakok Pesttől, és a lakóhelyemen is melózok közmunkában.

Vannak Pesten olyan helyek, ahol ha több műszak van, elnézik, ha esetleg nem tudok hétvégézni suli miatt?

Van olyan, aki esetleg így meg tudott ott élni és meg tudta oldani a sulit is?


Tapasztalatokat vagy csak simán véleményeket is szívesen olvasok. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 26. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A cégek csak akkor nézik el ha nem jársz be dolgozni suli miatt ha ők abból hasznot remélhetnek.
2015. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt olyan munkahelyem, ahol minden egyes napra, külön kérvények kellettek, írásban és végül volt hogy meg se nézték, csak elutasították. Akkoriban nem is tudtam befejezni, csak kicsúszni és halogatni.


Más munkáltatóval meg úgy osztottam be a munkaidőmet- attól függetlenül,hogy sem vendéglátáshoz, sem kereskedelemhez nincs köze a geográfus képzésnek és nem is vették hasznát-, hogy simán engedték.


Legutóbb épp felvételi interjún került szóba, hogy folyamatban van az utolsó szemeszter és nem én kértem, vagy hoztam fel, mint pl. egy sarkalatos pont esetmeben, hogy mennyire fogja majd ez őket zavarni, hanem ők tették egyből rugalmasan hozzá, hogy azokon napokon tudnak módosítani a beosztáson, így ez nem gond.


Viszont nem egyszerű és fárasztó tud lenni így a tanulás, de nem lehetetlen (saját tapasztalat).

2015. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Őszintén szólva barátom szüleinél lakok és szeretnénk már külön költözni, legnagyobb részben ezért tettem fel a kérdést.

Van vízügyes szakmám, csak abban sajnos nem tudtam eddig elhelyezkedni, nőket ebben a szakmában inkább diplomával alkalmaznak, nekem meg érettségi mellett csak egy sima technikusim van erről, ezért is kezdtem bele felsőoktatásba levelezőn.

Köszönöm a leírt tapasztalatokat is 2. válaszoló! :)

2015. okt. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!