Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mi az ideális...

Állásinterjún mi az ideális válasz/ti mit válaszoltatok a "hol látja magát 5 és 10 év múlva" kérdésre?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 01:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Cégmérettől és cégkultúrától függ. Valahol bejön a "maga helyén" válasz, valahol úgy vágnak ki, mint a macskát... Szerintem legyél őszinte, lehet, hogy rövid távon nem tűnik nyerő stratégiának, de hosszú távon mindenképpen megéri...
2015. okt. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Én azt válaszolnám hogy a temetőben.


A cégek gondolom értékelik az őszinteséget.

2015. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozitól és még cégtől is függ.


Én egy angol cégnél dolgozom, itt rendszeres karriermegbeszélések vannak és távlati célokat kell kitűzni, senki nem veszi rossz néven, ha pl. azt írja egy marketinges bele, hogy 6-8 év múlva a marketing igazgatói pozícióban képzeli el magát, sőt.

2015. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk a mekiben miért nem kérdezgettek ilyeneket?


Én mondtam volna hogy fő börgerforgató akarok lenni 5 év múlva.

2015. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert a meki nem egy komoly munkahely Balázs, ott nem érdekel senkit, hogy mi akarsz lenni, ott droidnak kellesz.. Én is megszoktam kérdezni minden embert, akit interjúztatok, hogy lássam, hogy a cég terveihez mennyire illik az adott jelölt terve.
2015. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Ötöske : Nincs nálatok felvétel?
2015. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Én erre mindig magánjellegű dolgot szoktam mondani, pl szeretnék majd még egy gyereket, vagy nagyobb lakásba költözni, stb, hiszen az adott helyen még egy napot sem dolgoztam, honnan tudnám, milyen előrelépési lehetőségek vannak…
2015. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Beszélsz folyékonyan angolul, van diplomád? Mihez értesz?
2015. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"hol látja magát 5 és 10 év múlva?


-Csak ne mondd,hogy a feleségén! Csak ne mondd,hogy a feleségén! Csak ne mondd,hogy a feleségén!


A válasz: a fián!

"

2015. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Beszélsz folyékonyan angolul, van diplomád? Mihez értesz?"


folyékonyan nem tudok angolul. De elboldogulok az angollal és a némettel.


MIlyen munkák vannak?


Nem nagyon értek semmihez.

2015. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!