Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit dolgoztok? Mennyi a...

Ti mit dolgoztok? Mennyi a havi fizetésetek? Szeretitek csinálni azt a munkát?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Penzugyi asszisztens vagyok, fizu 16k evente (UK) annyira nem fizetik meg de imadom:)
2015. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
raktáros, netto 113e-ért, kezdem megutálni...
2015. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Informatikus vagyok, havi nettó 250-330 között változik a fizum néhány dologtól függően, a munkám szeretem, csak a főnököm egy kö**ög fa**kalap!
2015. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Ausztriában dolgoztam eddig csak, mekis fiú voltam.


Fizetésem : szaftos minibér volt, nettó 1100 euró.


Szerettem csinálni, csak kirúgtak.



Első, az a fizetés egyedülállóként kb nettó 1100 font havonta.


Remélem vidéken élsz, Londonban egy garzon kerül ennyibe havonta...

2015. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

#3 vagyok és kaptam egy privit, amire itt válaszolnék, mert mást is érdekelhet:


A kérdés:

"Szia! Mit takar,hogy informatikus ?

Miket csinálsz? Hova jártál suliba?"


Az informatikus azt takarja, hogy számítógépekkel és felhasználóikkal foglalkozó szakember.

És lényegében ezt csinálom, PC-ket üzemeltetek és a elhasználóik ügyes-bajos kapcsolódó dolgait és problémáit próbálom megoldani/kezelni.


Suliba pedig Dunaújvárosba jártam.

2015. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
.
2015. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Raktáros, a fizetésem 92 ezer Ft (fix)+teljesítmény alapú jutalék, ami, ha minden igaz olyan 20-30 ezer Ft lesz. Csak most kezdtem, de nem akarok ilyen helyen megállapodni úgy, hogy 1-2 hónap múlva továbblépek. Szerintem hosszú távon nem érdemes megragadni ilyen munkáknál, ha mégis ilyet kell csinálnod akkor minél többször váltogatni kell a munkahelyet, ha erre van lehetőség, mert több területen szerzel tapasztalatot, ha csak kis időre is. Persze ez főleg fiataloknak szól, akik családosok azok nyilván nem tudnak ennyire rugalmasak lenni. Én 21 éves vagyok, ez a 2. munkahelyem. Jövőre végzek az első szakmával, szeretnék egyetemen továbbtanulni, illetve mellette még egy OKJ-t elvégezni és nyelvet tanulni. Úgy, hogy remélem a jövőben jóval magasabb fizetéssel tudok majd elstartolni pályakezdőként is.
2015. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

MEO-s vagyok egy multinál: havi kb 150e nettót kapok, plusz évi 360e Ft kafetéria plusz év végén 250e nettó prémium. Hogy szeretem e? GYŰLÖLÖM. Remélem már csak pár hónapig kell csinálnom, és utána a szakmámban keresek munkát.

A férjem beszerző, havi 105e nettót kap, plusz 10e kafetériát, de kicsit "korrupt" :D Szóval van lehetősége plusz pénzekre beszállítóktól elég gyakran. :D Szereti nagyon amúgy.

2015. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Irodista vagyok, brutto 300, szeretem.
2015. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Junior szoftverfejlesztő, nettó 250, időnként többet kell dolgoznom heti 40 óránál, de szeretem csinálni.
2015. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!