Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodisták! Nektek mennyi a...

Irodisták! Nektek mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés

Megpályáztam egy állást, egy kisebb cégnél irodai munkáról lenne szó. A férjem szerint kevés lenne a fizetés, és más helyen ugyanezt a munkát többre értékelik, de én nem teljesen értek vele egyet. (Tehát kicsit megy a huza-vona, hogy elvállaljam vagy sem.)

Persze nem mindegy, hogy ki, milyen beosztásban dolgozik és mekkora cégnél, de azért érdekelne egy általános közvélemény kutatás! :)


Köszi előre is!



2015. szept. 30. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Annyi sokféle irodista munka van, hogy nem lehet átlagot mondani. Egy könyvelő nem ugyanannyit keres mint egy recepciós. A kérdés így önmagában invalid. De hogy segítsek. Én 200 nettót keresek és HR-es vagyok. De tudok segíteni, hogy az a fizu a munkáért reális-e.
2015. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, irodavezető pozíció (meggyőződésem, hogy csak a hangzatosság miatt hivják így, amúgy ketten vagyunk az irodában és ugyanazt csináljuk), 120000 nettó + 5000 Ft cafeteria.


Amikor munkát kerestem, 130000 nettót adtam meg fizetési igénynek, hát nem kapkodtak utánam, volt, ahol mondták is, hogy ezért választottak mást, ezért kénytelen voltam lejjebb adni.

2015. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
2 diplomával 207.000 nettó vidéken.
2015. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk van az irodában aki nettó 500 ezret keres meg van aki 80 ezret. Szóval nagyon nem mindegy hogy mit csinálsz majd irodán.
2015. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Diplomás irodavezető vagyok Pest megyében minimálbérért, azaz nettó 80 ezerért. Amolyan mindenesként dolgozom, mióta leépítették a munkatársam mindent én csinálok, adatokkal babrálás, ügyfélkezelés, archiválás, titkárnősködés, nyilván csak azért kértek diplomát mert ha nem kérnek nem 100 hanem 1000 ember közül kell választani).

Most babázok egy ideig de utána inkább tiplizek külföldre vagy valami más, még bolti eladóként is kellemesebb lehet, ott legalább nem aggatnak az emberre egy rakat felelősséget éhbérért.

2015. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Vidék, közgazdász diplomával pénzügyi ügyintézőnek besorolva nettó 66e.
2015. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az én feladatköröm logisztika-szerű lenne...adatbázis kezelés lenne, bejövő-kimenő áru készletnek a rögzítése, és figyelése. havi és éves szinten diagram készítése a felettesemnek az árumozgásról, valamint ez mellett telefonok kezelése, és minden egyéb papírmunka. Nekem ezért nettó 90-et ajánlottak + 5000 cafetéria. Végzettséget külön nem kértek, csak érettségi és társalgási szintű német nyelvtudás volt a feltétel. Ha megnézem a válaszokat, szerintem reális lenne ez a fizetés. Egyébként vidéken van.
2015. szept. 30. 16:14
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Párom 140-et kap irodaban és nem kell nyelvtudas viszont Budapesten ahol elvarhato a jobb fizu mert dragabb az élet. Ugyanez el birom kepzelni, hogy videken csak 90-100ezer.

Én többet kapok de az számodra nem lényeg, mert mérnöki munkara neked se 90 lenne az elvárásod.

2015. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én mindennel együtt kb. nettó 130-at kapok vidéken. Nálunk is nagy a szórás, kb. 100-300 az "egyszerű" dolgozók bére, 500-800 a vezetőké.
2015. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
A 90 nettó ezért a munkáért nagyon kevés! Én logisztikusként 200 nettót keresek, de már nem sokáig, épp nézelődöm, és megyek tovább, ahol többet fizetnek...
2015. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!