Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Marad még valaki ebben az...

Marad még valaki ebben az országban? Csak az én összes fiatal ismerősöm ment külföldre, vagy ez már ennyire általános?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 20:52
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
53%
Az én ismerőseim nagy része is kint van már. Nemsokára én is követem őket.
2015. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%

Nyugaton jobb a megélhetés, ezért lépnek le.


Ausztriában pl mekis dolgozóként is meg tudsz élni. 13-14 havi fizetésből még nyaralni is elmehetsz.

2015. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Mi a nyugati határ mellett élünk. Van pár ismerősünk, aki kiment dolgozni, de nem túl sokan. A családból ketten vannak kint Angliában, sógorom pedig kamionozik egy osztrák cégnél (össze-vissza jár haza) barátaink közül senki nem ment ki (még). Mi is most kezdtünk rajta gondolkodni, hogy a férjem esetleg kimegy dolgozni, de ingázva szigorúan. De érdekes egyébként, mert mindenhol azt hallom, hogy mennyi fiatal megy ki. Mi sem vagyunk idősek (férjem 27, én 25), de mégsem mennek ki olyan sokan a környezetünkből.
2015. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Ha a sok migrans munkaba all nyugaton bagoert, majd szepen honnek haza a mieink. ;)
2015. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a volt évfolyamtársaim közül többen vannak külföldön, mint itthon. A páromat próbálom rábeszélni, hogy menjünk mi is innen minél előbb.
2015. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
én most jöttem haza. híztam is
2015. nov. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ismerősöm ment ki, pedig 40 év feletti korosztályról van szó.Egyszerűen itthon nem kellettek még 20 év munkatapasztalattal, nyelvtudással sem.
2015. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Igen, aki nem beszél nyelveket és/vagy bemákolt egy jó munkahelyet. Én is tervezem hogy lelépek innen, de előtte kell egy versenyképes szakma.
2015. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
a legjobb barátaim mind kint vannak, pedig 30 felettiekről beszélünk.
2015. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
40%

Menjenek csak minel tobben, annal konnyebb itthon munkat kapni annak aki itthon szeretne maradni. ;)

Amugy én is érzem, hogy sokan mentek ki.

2015. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!