Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség otthon végezhető internetes munkával pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Gyermeket várok és szeretném lefoglalni magam,na meg persze egy kis bevételhez jutni,találni sok internetes munkát , de nem tudom mennyire megbizhatóak, van e értelme foglalkozni vele.tapasztalatok érdekelnek :)

2015. nov. 7. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nemigazán. Már rengeteg kérdést írtak ki mindenféle okokból "internetes munkát" keresve, de sehol sem láttam hiteleset, amivel érdemes lenne is foglalkozni.
2015. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia,


alapjában véve kétféle "internetes" munka van.


Az első valójában egyfajta távmunka, például fordítasz úgy, hogy emailben elküldik, te meg visszaküldöd, vagy könyvelsz, vagy adatrögzítesz, vagy sajtófigyeléssel foglalkozol, programozol, bármi, amit úgy lehet csinálni, hogy nem ülsz bent 8-17-ig a munkahelyeden. Ezekkel semmi gond nincs, de jellemzően valamilyen szaktudást kell áruba bocsájtanod, és azt leszámítva, hogy magad osztod be az idődet (a határidőkön belül) pont olyan, mintha hagyományosan dolgoznál.



A másik típus, amit mindenhol hirdetnek, hogy csak ülsz, kattogtatsz és társai, és dől a pénz (általában arra hivatkoznak, hogy a reklámok után fizetnek) minden esetben az átverés kategóriába tartoznak, pénzt még senki nem látott belőlük, vagy ha igen, akkor általában annyira keveset, amiért nem éri meg csinálni.

2015. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így látom! :(
2015. nov. 7. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag abban az esetben, ha van olyan tudásod, amivel távmunkában vagy szabadúszóként tudsz fogllakozni és megfizetik. A többi mind átverés, remélem, hogy ez nem nagy meglepetés.
2015. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd meg a gazdagmami.hu-t, pont az olyan nőknek van mint te
2015. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es, én az általad írt második típusba tartozó munkákat csinálom itthonról, és nekem bejött. Folyamatosan fizetnek, csak ki kell tapasztalni, hogy melyik oldalak nem kamuk. Erre sok időm elment (évek teltek el) de mostanra én meg vagyok elégedve azzal, amit így össze tudok gereblyézni.
2016. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!