Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ifjúsági garancia program -...

Ifjúsági garancia program - Valaki aki kapott levelet ezzel kapcsolatban a munkaügyi központtól? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tanfolyamra lehet menni vagy állást biztosítanak? Mitől függ hogy tanfolyam vagy munka? Természetesen szeretnék dolgozni de egy tanfolyamnak jobban örülnék előtte amiben utána segítenének elhelyezkedni.Milyen tanfolyamok indulnak? Aki már volt tájékoztatón vagy esetleg munkaügyiben ügyintéző az írhatna :) Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. nov. 12. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyam. Hogy ahol te vagy, ott milyen tanfolyamok indulnak pont, azt itt senki nem fogja tudni megmondani. Elhelyezkedésbe nem igazán segítenek, elvégzed, aztán bejelented a munkaügyibe hogy elvégezted, utána rád se bagóznak ennyi.
2015. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te voltál? Keresetpótló járt? Csak az a furcsa hogy neten mindenhol a munkát emeli ki és hogy a munkáltatók helyett fix ideig a minimálbér 150%-át fizetik,stb.A Tanfolyam ilyen másodlagosnak tűnik.
2015. nov. 12. 22:06
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként Budapesten vagyok. Gondolom normálisabb tanfolyamokat is indítanak amivel több esély van elhelyezkedni, nem csak ilyen parkgondozó meg hozzá hasonló tanfolyamok.
2015. nov. 12. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az egy egészen hasznos szakma :D közmunkásoknak tökéletes. ez a kormány erre épít. egyébként ezek még az értékesebb szakmák...engem közbeszerzési referensnek iskoláztak be, 3 hónap volt, nyilván amit főiskolán meg 5 évig tanulnak, van benne jog, közgazdaság és egyéb komolyabb dolgok is...na ilyen állás 2-3 van az egész országban, oda is legalább 4-5 év szakmai tapasztalat kell. na ahhoz aztán tényleg elég időpazarlás egy 3 hónapos tanfolyam, meg egy okj-s papír...
2015. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ebben az Ifjúsági garancia programban voltál a tanfolyamon? Nem lehetett választani pár tanfolyam közül?Csak erre az egyre mehettél? Hát ilyeneket nem nagyon érdemes tanulni amivel kevés az esély az elhelyezkedésre. Mondjuk nekem csak 8 általánosom van én valami autófényező, burkoló,ilyesmi szakmát választanék ha indulna.
2015. nov. 12. 23:53
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

itt nem nagyon volt. volt még pénzügyes is, de az keményebb volt(ott 1 hónap alatt kellett volna), meg férfiként nem is épp testhezálló dolog szerintem. a másik meg mégúgysem...varrónő tanfolyam volt még :D


plusz azért választottam ezt, mert itt a havi keresetpótló egy kicsit több is volt, mint például pénzügyesen.

2015. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor nem volt nagy választék. Biztos hogy ebben a projektben voltál? Ez a GINOP-5.2.1-14 illetve a közép magyarországi amire engem is behívtak az a VEKOP-8.2.1-15 elméletileg. Mert régebben is voltak tanfolyamok TÁMOP 2.1.6 meg ilyesmik.Azok mások.
2015. nov. 13. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én nem közép MO.-n de ebbe a ginop programba voltam. Nálunk egész sok képzés indult, és voltak benne értelmesek is.
2015. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
igen, ez az, ahol a 25 év alattiakat képzik. én dél-magyarországi régióban vagyok.
2015. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi mindkettőtöknek a választ.
2015. nov. 13. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!