Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ifjúsági garancia program -...

Ifjúsági garancia program - Valaki aki kapott levelet ezzel kapcsolatban a munkaügyi központtól? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tanfolyamra lehet menni vagy állást biztosítanak? Mitől függ hogy tanfolyam vagy munka? Természetesen szeretnék dolgozni de egy tanfolyamnak jobban örülnék előtte amiben utána segítenének elhelyezkedni.Milyen tanfolyamok indulnak? Aki már volt tájékoztatón vagy esetleg munkaügyiben ügyintéző az írhatna :) Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. nov. 12. 21:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Mi a tanfolyammal megszívtuk Debrecenben!

A közmunkások már megkapják az 52e.-t, mi meg 36680Ft nettó bért kapunk havonta kézhez!

Nem hagyták elolvasni a szerződést senkinek, én kitéptem a kezéből, de vissza vette, nem láttam mennyi a bruttó bér... Utólag derült ki hogy 56000Ft a bruttója így baromira keveset kapunK! Munkalehetőség nem volt, ezzel meg szívok így, ketten télen meghalunk.

2015. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De mondjuk több mint a 22.800 Ft. Mondjuk ezt nem értem hogy mi alapján döntik el hogy ki mennyit kap. De ha végül is azt nézzük hogy egy normális szakmát eltudsz végezni ingyen sőt még fizetnek is havonta az azért nem olyan rossz. Én kb 10 hónapot voltam közmunkán de én már havi 50 ezerért napi 8 órát nem dolgoznék télen a nagy hidegbe stb.Ha csak magamra számíthatnék biztos nem így gondolnám de ez a közmunka program úgy sz*r ahogy van. Nem megoldás a munkanélküliségre.50 ezerért dolgoztatják az embereket.
2015. nov. 15. 05:06
 13/14 A kérdező kommentje:

Te előtte közmunkán voltál? Mert ha közmunkásokat is behívnak én a helyükbe nekik alapból megadnám azt az 50 ezret mert sokan még abból is nehezen élnek meg.


Keresetpótló juttatás 1991. évi IV. tv. 14. § (6) bek. a keresetpótló juttatás megállapításakor hatályos közfoglalkoztatási bér 60-100%-a közötti mértékben, mérlegelési jogkörben megállapított összeg: 47.493,- Ft/hó – 79.155-,- Ft/hó

2015. nov. 15. 05:23
 14/14 anonim válasza:
Büfészakma! Engem csak belöktek erre! Szállodai recepciós, és van 5 szálloda Debrecenben! Ez egy sz**r büfészakma, kérem.
2015. nov. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!