Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az ember kimegy külföldre...

Cartridge kérdése:

Ha az ember kimegy külföldre dolgozni, de van még magyar lakcíme is, akkor lehet magyar rendszámos autója kint?

Figyelt kérdés
Vagy hogy is van ez az egész pontosan? Köszi.
2015. nov. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova külföldre? EU-n belül csak egy lakcímed lehet, ha legálisan vállalsz munkát a másik országban, oda be kell jelentkezned.
2015. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb európai "külföldön" lehet magyar rednszámú autód, akkor is, ha kinti címed van.
2015. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Miért kellene ott laknod, ahol dolgozol?

De egyébként állandó lakcím szerint lehet autót regisztrálni.

2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A munkáltatónak kell a helyi lakcím. Be kell legyél jelentve. De vajon nem elég az ideiglenes? Vagy ez nem így működik? Úgy hallottam 3 hónapig lehet csak kint itteni autód. Nem emlékszem már pontosan, ezért is kérdezem. Anglia, németország.. ilyenekre gondoltam.
2015. nov. 19. 20:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, itt találtam valamit: [link]


Mondjuk angliában jobb lenne ugye a jobb volános.

2015. nov. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!