Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti ismeritek azt a oldal,...

Ti ismeritek azt a oldal, hogy fotolia?

Figyelt kérdés

Ez olyan oldal hogy regisztrálni kell és rakhatsz fel képeket egy bizonyos összegért és arra lehet licitálni és ha megveszik elutalják a pénz amennyiért megvették a képedet?

Lehetséges hogy ez így van?Ha igen jó biznisz nem ?


2015. nov. 22. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ismerem ezt az oldalt, bár én konkrétan letölteni szoktam onnan képeket, nem feltenni. Viszont erre az oldalra fotósok, szakemberek szoktak feltenni képeket, jó minőségű, profi munkákat, a sajátjaikat, nem akárhonnan összeszedett képeket. És a képeknek fix árai vannak, annak x százalékát kapja csak meg a készítője (talán 30-60% között). Szerintem annyira nem éri meg, bár egy fotósnak/grafikusnak kiegészítő bevételnek jól jöhet, de sokat nem hiszem, hogy keresni lehet vele.
2015. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!