Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan társkere...

Szerintetek van olyan társkereső/ismerkedő oldal, ahol valóban ismerkedni is akarnak? Mit gondoltok az Elittársról (amennyiben ismeritek)?

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy az említett oldalon (a nevéből ítélve) a pénz a fő érték. Ez máshol is lehet. Tanácsaitokat várom.
2015. febr. 21. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
minden társkeresőn ismerkedni akarnak, csak lehet h a céljaitok eltérőek
2015. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Randivonal jó elvileg :) Az elittársat szerintem inkább hagyd!
2015. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

tag vagyok/voltam (már nem hosszabbítok) és el kell mondanom, hogy az eddig próbált legszínvonalasabb oldal. nem lehet rákeresni emberekre, hanem a rendszer generál neked jelölteket a megadott paraméterek alapján. nem csak burzsujok használják, sőt, én több átlagembert láttam ott, mint jómódút. lehet, hogy havi 3ezer forint (ha nem fél évre meg egy évre regisztrálsz) de én azt mondom, hogy megéri a pénzét, mert itt nem kell tolakodó, obszcén üzeneteket olvasnod másoktól.


25/n

2015. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

2-es: voltam én a randivonalon is, szánalmas, hogy milyen "emberek" vannak ott...


3-as voltam

2015. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elittárs ingyenese nem használható?
2015. febr. 21. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ingyenesen nincs sok értelme, mert úgy nem látod a fényképeket
2015. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tag lettem az Elittárs oldalon és ugyan nagyon sokan látogatják a profilomat, de úgy látom több a sokat megélt, eufemisztikusan szólva tapasztalt hölgy, hatalmas elvárásokkal mint a konzervatívabb típusúak.
2015. febr. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!