Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahely hiány és az ezzel...

Munkahely hiány és az ezzel járó kellemetlenségek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy ideje nem találok munkát hiába adom be a pályázatomat millió helyre, de vissza se hívnak. Barátok állandóan azt kérdezik "dolgozol már? " "Na és van már munkád? " és társai kezd zavarni mert csak ez a téma náluk így is sz@rul érzem magam, hogy tudnám őket finomat lepattintani erről a dologról?

2015. nov. 23. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Egyèbkènt az csak egy pèlda volt, de az èrtelmezèsi kèszsèged egyenlő a nullával.
2015. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Ne személyeskedj.

Ha nem piacképes a tudása valakinek akkor persze, hogy csak olyan munkára van esélye, ahol ezren állnak sorban. Sértegethetsz, ha neked ettől boldogabb a napod, ez akkor is így van.

2015. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdés pl., hogy milyen területen, milyen végzettséggel keresel munkát, mennyire ragaszkodsz a szakmádhoz, jó-e az önéletrajzod egyáltalán, van-e releváns tapasztalatod ésatöbbi... Mert semmi ilyen nem derül ki.
2015. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Marketinges a szakmám, amikor anno ezt választottam jó ötletnek tűnt mert akkor volt rá kereslet. Mire befejeztem a sulit ez változott. Az előző munkahelyem sem szakmába vágó volt, örültem, hogy sikerült elhelyezkednem valahol, most se válogatok, de hiába... mindenhova beadom az önéletrajzomat, ami jól megvan szerkesztve.
2015. nov. 24. 10:02
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

"Ne személyeskedj. "

Röhögnöm kell, hiszen te kezdted a személyeskedést! Téma off.


Kérdező: bocsi.

A kérdésedre már válaszoltam.

2015. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Röhögj de én nem személyeskedtem. Te annál inkább...
2015. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Takarodjatok már innen a hülye vitátokkal, rendezzétek privátban le.


Kérdező: Ez ma sajnos nem egy túl életképes végzettség,, legfeljebb ha gyakornokként bekerülsz valahová és bedolgozod magad. Elgondolkodnék a helyedben pályamódosításon.

2015. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam már a pályamódosításon, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak.
2015. nov. 26. 17:40
 19/19 anonim ***** válasza:
8-as te egy álomvilágban élsz. Nézz körül a világban tömegprobléma a munkanélküliség. Egyetemi végzettségem van közgázról. Nem garancia a jó munkahelyre, hova tanuljak még? Általános probléma a munkahelyeken a visszaélés, anyagilag, szakmailag. Tapasztalatból beszélek. Ja és közlöm veled nem kell minden isten fiának 8 iskolát elvégeznie azért, hogy tisztességesen dolgozhasson, normális emberi körülmények között emberhez méltóan.
2015. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!