Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell mondani ahhoz, hogy...

Mit kell mondani ahhoz, hogy a boschba felvegyenek operátornak?

Figyelt kérdés
a tesztem amit írtam 100% lett de ennek ellenére nem vettek fel az interjún nem tetszhetett a pofám vagy mi? mit kell mondani, hogy felvegyenek?

2015. okt. 17. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs örök érvényű csoda mondat, amit ha kiejtesz a szádon, akkor felvesznek.

Fontos az összkép, hogy mennyire tűnsz kulturáltnak, hogy hogyan beszélsz, hogyan válaszolsz... Sajnos ezek nehezen fejleszthető dolgok, nem úgy megy, hogy a GYK-n megmondják, így annyit lehet tanácsolni, legközelebb figyelj oda mit, és hogyan mondasz az interjún.

2015. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elcseszhettél, mert én is jelentkeztem anno egy jó nevű gyárhoz ilyen munkakörre. Nem nagy estélyibe mentem, de azért illően felöltöztem egy állásinterjúhoz. Fel is vettek. De velem együtt egy olyan komát is aki ilyen melegítőnadrágos, edzőcipős igazi alpári tróger megjelenéssel jött be.
2015. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt kérdezték miért akarok itt dolgozni... meg milyen munkát képzelek el magamnak... mondom legszívesebb díszállat kerekedést vezetnék vagy ott dolgoznék... vagy lovasoktató lennék ha lenne ilyen munka mert több évig ezt csinálta...
2015. okt. 17. 14:43
 4/16 A kérdező kommentje:
arra meg h miért akarok ott dolgozni azt mondtam h egy ismerősöm ajánlotta meg nem tűnik olyan nehéz vagy bonyolult munkának... aztán meg el kellett olvasni azt a szart h rakjam össze egy tengelyt meg alátétet így a helyére azt kicsit zavaromban úgy csináltam h elolvastam volna egyet és csináltam volna... aztán azt hiszem mikor rám szóltak h először olvassam el az egészet sztem akkor 2x olvastam el ugyan azt...
2015. okt. 17. 14:47
 5/16 A kérdező kommentje:
vagy most azt kellett volna mondanom h ez az én álom munkahelyem mikor megszülettem már akkor tudtam h operátor akarok lenni? vagy most még is ki akar egyáltalán az lenni? van olyan aki szereti élvezi ezt a munkát? és itt félre értés ne essék én nem azért írom ezt mert nekem ez a munka büdös lenne én maradéktalanul elvégezném... csak hát akkor is ez egy eléggé hülye kérdés
2015. okt. 17. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek a hülye kérdések pont arra szolgálnak, hogy megnézzék, hogy belemész e a "játékba", vagy közlöd velük, hogy ezek hülye kérdések. Te megtetted, az eredményét látod, legközelebb menj bele a játékba.
2015. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én úgy gondolnám vagy gondoltam h az őszinteséget többre becsülik legalábbis én többre becsülném... bár igaz az tud leginkább érvényesülni aki hazudik lop csal... eddigi életem folyamán ha kérdeztek tőlem valamit akkor én azt válaszoltam amit gondolok nem azt amit hallani akarnak basszus akkor minek kérdezik? ezzel nem derül ki h az ember mennyire motivált...
2015. okt. 17. 15:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de az nem motiváltság, hogy az ismerősöm ajánlotta, meg hogy ez nem tűnik nehéznek:


""h egy ismerősöm ajánlotta meg nem tűnik olyan nehéz vagy bonyolult munkának"

Már itt elvágtad magad - mondatod egyenlő azzal, hogy nem akarsz nehezebb feladatokat megoldani, meg nem is igen akarsz dolgozni.


úgy csináltam, mintha elolvastam volna - szerinted egy olyan ember, aki száz meg száz embert felvételiztet, ezt nem veszi észre? mint ahogy észre is vette...

És akkor csodálkozol, hogy nem vettek fel.

2015. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
itt vmi félre értés lesz... ezzel nem azt akartam mondani h nem akarok dolgozni hanem azt h nem találom nehéznek ezt a munkát vagyis bonyolultnak ergó nekem ez a munka nem okoz gondot... de egyébként nem is tudtam volna erre a kérdésre normálisan felelni mert mégis te mondjuk mit válaszoltál volna rá? én nem dolgoztam ilyen helyen soha... ha figyelj akvarisztikában azt mondod pl h nekem nem okoz gondot vagy nem nehéz dolog pozitív dolognak számít mert 1000 akvaristából jó ha egy tud ilyet... én ezekből indultam ki érted a korábbi munkámból az ott tapasztaltakból meg azokkal amikkel foglalkozom...
2015. okt. 17. 15:11
 10/16 A kérdező kommentje:

EZT OLVASD az előző hozzászólásomból lemaradt egy mondat vmiért...



itt vmi félre értés lesz... ezzel nem azt akartam mondani h nem akarok dolgozni hanem azt h nem találom nehéznek ezt a munkát vagyis bonyolultnak ergó nekem ez a munka nem okoz gondot... de egyébként nem is tudtam volna erre a kérdésre normálisan felelni mert mégis te mondjuk mit válaszoltál volna rá? én nem dolgoztam ilyen helyen soha... ha figyelj akvarisztikában azt mondod pl h nekem nem okoz gondot vagy nem nehéz dolog amano garnélát felnevelni az pozitív dolognak számít mert 1000 akvaristából jó ha egy tud ilyet... én ezekből indultam ki érted a korábbi munkámból az ott tapasztaltakból meg azokkal amikkel foglalkozom...

2015. okt. 17. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!