Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a jobb karrier szempontjából?

Mi a jobb karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

Fiatalon sok cégnél dolgozni 4-6 hónapot, maximum egy évet, de egy hónappal sem többet... a lehető legjobb munkahelyért úgy 30 éves korig, vagy 25-26 évesen megállapodni egy biztos helyben, ahol már legalább fél éve ott vagyunk, viszont nem nagy fizetésért.

Az első verzió kockázatosabb ugyan, de több munkatapasztalat, élmény, "hátha bejön a tuti hely" alapon váltogatunk, a második esetben nem kell keresgetni új munkahelyeket, de lehet, hogy nem egy jó helyen dolgozunk, csak nem tudunk róla.

Remélem érthető a kérdés :)

Nos?


(Mindezt szakmával) - az összes leendő munkahely azonos munkakörű, legyen az szakács, pincér, CNC esztergályos, hegesztő, ács, vagy bármi más..


Tehát gyakran érdemes váltogatni fiatalon, 30 alatt, vagy 20-on évesen megállapodni egy helyen, úgy, hogy nem tudjuk meg mit hozna a jövő...röviden.


2015. nov. 26. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a kettő közöttit mondom.3-4 év után váltani, ha az adott helyen nem lehet feljebb jutni, tovább fejlődni.
2015. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem sok ez egy "kicsit"? Ennyi időt eltölteni ha már az első hónapokban tudja az ember, hogy nincs lehetőség cégen belül tovább lépni vagy magasabb fizetésért szert tenni?

Direkt írtam, hogy fiatalon (30 alatt) mi a legjobb megoldás? Sok hellyel megismerkedni, vagy letáborozni egy "biztos" helyen?

2015. nov. 26. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4-6 hónap a legrosszabb, min 1 évet érdemes maradni mindenhol, kivéve ha valami nagyon nagy gáz van, vagy nagy lehetőség jön. A 4-6 hónapos ember a próba idővel és betanulással együtt gyakorlatilag sehol nem dolgozott igazán, így vándor madárnak gondolják.


Sok évet csak akkor érdemes maradni, ha van belül előre jutási lehetőség, de adott esetben jobb lehet akár 1 cégnél 8-10 év alatt folyamatosan előre haladni karrier szempontból, mint ugyanazt csinálni 10 év alatt 5 cégnél, az egyik esetben egy csomó tapasztalatot gyűjtesz, a másikban pedig csak a munkahelyek számát.

2015. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első hónapokban ritkán derül ki, hogy lehet-e továbblépni vagy sem. Persze a munkatársak beszélnek mindenfélét, de az az ő szempontjukból van. Az én melóhelyemen is mindenki azt mondja, hogy nem lehet továbblépni, ahhoz képest az utolsó sori munkából is műszakvezető meg csoportvezető lett, pedig nem seggnyalóak (legalábbis nem mind). Talán 1,5-3 évre módosítanám az előző hozzászólásomat.
2015. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják, hogy a sok 4-6 hónapos meló a legrosszabb, mert "jobhopper"-nek fogják tartani az illetőt. Magyarul olyannak, aki nem lojális, és akár plusz 2 Ft-ért vagy egy szép ígéretért is képes váltani, míg a jelenlegi helyén a betanításának költségeit se termelte ki...


Az ilyen életrajzok (pláne, ha van más versenyképes jelentkező) hamar a kukában végzik.

2015. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírták előttem, én is megerősítem, ha 2-3 helyen eljátszod ezt az ugrálást, akkor az esélyeid nagyot zuhantak a következő helyeken.

Egy év alatt nagyon nem érdemes váltani hacsak nincs égbekiáltó okod, de ilyenből max 1 csúszhat be néha.

2015. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A HR-eseknek szemet szúr, ha vki "kalandor", kockázatos felvenni olyasvalakit, akinél nagy az esély, hogy fél év múlva továbbáll. HR osztályon dolgoztam egy ideig, volt olyan pályázó, aki azért nem lett behívva, mert fél évente dobbantott, 5-6 éven keresztül.
2015. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-3 év alatt, ha nem sikerül feljebb lépned és jóval több fizetést kiharcolnod, akkor váltani kell.

4-6 hónap az tényleg túró...

2015. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!