Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikusok! Mennyit...

Informatikusok! Mennyit szakítotok havonta? Fontos a munkátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

óránként 3 BIGMACet.


Nagyon fontos a munkánk, mert nélkülünk nem lehetne eladni a BURGERT!

2015. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól jön az Élet számos területén, ami több szempontból is hasznos lehet. Egyfelől költségcsökkentő tényező, mivel nem kell informatikust külön alkalmaznom az egyes projektek során.


+ Szakszerű tanácsot kaphat egy-egy megrendelő, vagy vásárló, személyre szabott ajánlatot/terméket, vagy szolgáltatást tudsz neki adni.


Mivel különböző projektekről és nem állandó havi fix-ről van szó, így változó a bevételi összege. Havi pár tízezertől, másfél millióig is terjedhet erre a tevékenységi körre.

2015. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na már megint ez a lelki sérült...
2015. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Senior Java, Br.700. Nem tudom, mennyire fontos.. Olyan szempontból az, hogy nagy a munkaerőhiány.
2015. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Senior Java, Br.700. Nem tudom, mennyire fontos.. Olyan szempontból az, hogy nagy a munkaerőhiány."


Durva!


Hétszer annyit kapsz mint a melós....

2015. nov. 29. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Jah, nagy a munkaerő hiány, de bárhol kérdezek a nagy informatikusok leszarják az ember fejét, nehogy már a kis hülye képbe kerüljön, meg esetleg elmenjen tanulni valami jó szakra.

Úgy hogy remélem előttem lévő, anyádnak veszel belőle gyógyszert a senior java turbóval.

2015. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne törjétek magatokat a válaszadással. Egyik kérdésnél se ha ezt a felhasználónevet látjátok. A kérdező egy lelki, szellemi sérült ember akit már vagy 10x tiltottak ki az oldalról. Kérdéseivel sose az célja hogy bármit megtudjon, csak olyan a nyomorúságos életének a frusztrációit jár ide kiteregetni.
2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hétszer annyit keresek? Na ne viccelj:D Bruttó hétszáz az alig 450 ezer forint egy hónapban. Ez teljesen átlagos fizetés szellemi alkalmazottként, tapasztalattal Budapesten. "Melósként" dolgozó ismerőseim nem nagyon keres senki 250-300 ezer forint alatt (burkoló,lakatos, és villanyszerelő amit én tudok példát). Szóval még a dupla annyi sem stimmel. Nyilván ő ezért fizikai munkát végez én meg ülök a monitor előtt egy 90 ezer forintos székben az más kérdés. Ki mit választ...
2015. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senior Javasként csak Bruttó 700? Ennél sokkat többet megkeresnek, bruttó 900 és 1,2 között is akár :)
2015. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, senior java sokmindent jelenthet, egy kis/rayti cégnél azért kapja meg valaki a senior címet, mert N éve a cégnél van. Egy komoly cégnél viszont (ilyen nálunk sajnos nemigen van) akkor válhat valaki seniorrá, ha legalább tíz éve tapasztal, és már bizonyított architektként vagy team leadként.
2015. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!