Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásajánlatokra illik válaszo...

Állásajánlatokra illik válaszolni?

Figyelt kérdés

Informatikusként dolgozom és egy ismert álláskeresési közösségi oldalon heti 2-3 üzenetet kapok, hogy lenne-e kedvem az ő cégüknél dolgozni.


Ezekre mind illene válaszolni?


Én őszintén szólva nem igazán szoktam, de elgondolkodtam rajta, hogy lehet ez pont ugyanolyan bunkóság, mint mikor a cégek nem válaszolnak mind a beküldött 100 önéletrajzra, legalább egy nem vettük fel választ.


2015. nov. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejvadászoknak én sem írok vissza, ha rendes cég, akkor utánaolvasok és válaszolok valamit.
2015. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlenül, de akkor ne legyen aktív a fiókod, mert így olyan, mintha keresnél. Persze nem hiszem, hogy szívükre veszik.
2015. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemes folgalkozni velük, előbb-utóbb ráébredsz, hogy legtöbbjük még a profilodat sem nézi át, csak szpemmelget orrba-szájba. Ha munkát keresel, közvetlenül cégekhez jelentkezz, ne az ilyen semmirevaló fejvadásznak adj munkát.
2015. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


IT recruiter vagyok és LinkedIn-en én is sok embert megkeresek. Őszintén nem szoktam magamra venni, ha nem válaszolnak vissza, elég sokszor van ez így. Inkább az szokott rossz érzés lenni nekünk, ha valaki bunkóskodik vagy hasnoló, mert valóban én is hibázok pl. egy Zoltán Márton(egy csak egy példa) nevű embert Mártonnak hívok, közben pedig Zoltán a keresztneve ( a profilja magyar volt) és utána bunkó velem, nah az már sokkal rosszabb, mintha nem írnának vissza.

2015. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!