Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális a főnököm?

Normális a főnököm?

Figyelt kérdés

24/ F vagyok


Három éve dolgozok egy nagy cégnél.Az utóbbi egy évben, több magasabb pozíciót is megpályáztam a munkahelyemen.


Tipikus marketinges választ kaptam mindig az áruház vezetőtöl.( jó munkaerő vagyok,megvannak elégedve velem,de fiatal vagyok és nincs vezetői tapasztalatom stb.)

Megelégeltem,hogy egy helyben toporgok és beadtam a felmondásomat a mai nap,erre rögtön felajánlotta az egyik kisebb osztálynak a vezetését.Még pár nap gondolkodási idöt is kaptam.

Normális az,ilyen főnök? Csak szerintem nem következetes?



2015. dec. 4. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem ritka eset. Van egy ismerősöm, programozóként volt egy magyar cégnél, mikor bejelentette a felmondását, azonnal jöttek ömlengeni, meg fizetésemelést ajánlani...
2015. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem normális, de gyakori hozzáállás.
2015. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan kérlek, hülye lenne téged magasabb pozícióba rakni több pénzért, ha csinálod azt kevesebbért is.

Mellesleg a vezetői pozícióhoz még lehet valóban fiatal vagy, az azért sokkal másabb, mint simán végezni a munkád.

2015. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

ezt nem tudtam soha felfogni meg elfogadni:

nincs vezetői tapasztalatod. de hogy legyen, ha egyszer nem adnak esélyt sem, hogy szerezz?

mint alapból a munkakeresésnél szerencsétlen munkanélküli pályakezdőknél: feltétel a 3-5 éves tapasztalat. de tapasztalat nélkül meg sehova se veszi fel, tehát meg se tudja szerezni azt a rohadt tapasztalatot. ördögi kör.


el fogod vállalni?

2015. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
ez teljesen normális gyakorlat, ha tényleg jó vagy legalább nehezen nélkülözhető az ember, akkor felmondás esetén felajánlanak neki ezt-azt, hogy maradjon
2015. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Négyeske: nem úgy, hogy rögtön te leszel a főnök, hanem pl helyettes és beletanulsz.
2015. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem vagyok négyeske.

a vezető helyettese is vezetőnek minősül, mert a többiek felett áll. tőle is elvárják a tapasztalatot.

2015. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyakori. Nekem is rögtön jobb állást ajánlottak, amikor bejelentettem, hogy el fogok menni (el is mentem).
2015. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már taktika lesz szerintem. Amikor nem akartam túlórázni megkérdezték, hogy meddig akarok még a cégnél dolgozni. Aztán mikor felmondtam, egyből jött a nyálas szöveg hogy a munkámmal nincs baj maradjak bla bla..
2015. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eső után köpönyeg. Tipikus esete annak, hogy nem becsüljük meg a munkaerőt, de jaj, de mégis szükségünk van rá.
2015. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!