Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik közgazdász diplomát...

Akik közgazdász diplomát szereztek! Van valami köze a munkátoknak a közgazdaságtanhoz?

Figyelt kérdés
mikroökonómia, makroökonómia, nemzetközi közgazdaságtan

2015. dec. 6. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább látásmódot adott. Egyszerűbben kommunikálok az üzleti szereplőkkel.
2015. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább a gyakorlati tárgyak a hasznosak, mint pl. pénzügy, számvitel, infornatika, esetleg statisztika, külkereskedelem.
2015. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én óraadó vagyok egy gimnáziumban, ott használom, viszont van egy vállalkozásom, ott már nem.
2015. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szak se mindegy, azok a kurzusok amiket te írtál azoknak pont nincs nagy jelentősége az üzleti szakon végzetteknél(pl. gazdálkodási menedzsment), inkább amiket előttem is írtak, üzleti informatika, számvitel stb.

Nyilván egy nem üzleti közgáz szakon, hanem mondjuk alkalmazott közgázon végzett, aki mondjuk ilyesmi munkákra szeretne pályázni, annak ezek a kurzusok csak alapok:


[link]

2015. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!