Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pár héttel ezelőtt jelentkezte...

Pár héttel ezelőtt jelentkeztem egy állásra, látom, hogy továbbra is hirdetnek, érdemes megint elküldeni az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már jelentkeztél akkor nem, lehet hogy csak automatikusan frissül a hirdetés pl 2x2 hétre vették meg
2015. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan helyek is, ahol eleve meghatározott időben hirdetnek, döntenek új emberek felvételéről. én például kb. 2-3 hete voltam tescoban állásinterjún, de amire jelentkeztem, közölték, hogy már fel is vettek valakit, viszont lesz egy másik pozíció, és így végül amiatt beszélgettünk egyet.

workania-n pedig néhány napja került fel az a pozíció.


jelen eset lehet épp nem is az a kategória, amit a válaszom elején leírtam, sok más cég hirdet úgy is, hogy már megvan az ember, de kötelezően meghirdetik, hogy legyen látszatja a dolognak :D

2015. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

"már megvan az ember, de

kötelezően meghirdetik, hogy legyen látszatja

a dolognak :D"


Ennek ugyan mi értelme lenne?

2015. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges, ha nem kellettél nekik akkor, ezután se fogsz.
2015. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kunu lenke ***** válasza:
Én megpróbálnám hátha mégis bejön.
2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen figyeled a hirdetéseket, van hogy 2-3 havonta előkerül ugyanaz a cég ugyanazzal a hirdetéssel, van hogy hamarabb. Volt, hogy mikor harmadszorra jelentkeztem egy helyre, felhívtak, de aztán a második beszélgetés alkalmával nyilvánvalóvá vált elég gázos a hely, nem véletlen hirdetnek 1-2 havonta.
2015. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem újra, és most behívtak interjúra, kíváncsi vagyok...ez a cég is elég sokat hirdet, mindenféle pozícióra.
2016. jan. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!