Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belföldi kamionozás?

Belföldi kamionozás?

Figyelt kérdés
Mennyit keresnek, illetve van olyan cég, ahol mondjuk mindennap haza lehet menni?
2015. dec. 9. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vagyok kamionos majd egyszer talán leszek de nézelődtem a belföldi fuvarozást állásajánlatokban és mindenhova kell a tapasztalat.Ezért utálom ezt azt országot,mindenhová várják a jó szakembert de az nem lehetsz ha soha nem vesznek fel...Sőt wábererszbez is lehet menni belföldi fuvarozónak.Ők 250e ft ot is fizethetnek,persze maradj a biztos 200nál de ők is kérik az 1 év tapasztalatot! De ha meg nemzetköuis lennél akkor felvesznek rögtön 0 vezetéssel meg be is tanítanak.Szerintem érdekes és nem tudom mért van ez így,lehet hogy a belföldiseknél nincs betanítás.De nemzetközibe kimennék a helyedben,elég ha 1 éve és szerintem át is kérheted magad.Jah és minden nap haza lehet menni.Lehet hetelni de napi bejárással is megoldható,de olyant kérdezz aki ott dolgozik majd ;)
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemzetközibe mész, akkor csak külföldi céghez menjél, alap a 2000 eurós fizú. Itthon, meg adnak 300 ezer körül ha nemzetközibe mész.

Waberers is ezért szív mert 200 ezerrel szúrja ki az emberei szemét.

2015. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első, felvesznek 0 km-esen, kezdőként, csak az álláshirdetés nem így írja. Attól még ha jelentkezel, felvesznek, én is így kezdtem ott, és utánam is jött sok ilyen kolléga. Volt betanítás, de csak egy hét. Ami igazából mivel hétfőn volt a szerződéskötés, és az én szerződésem keddtől élt, így csak 4 nap volt (kedd-szerda-csütörtök-péntek). Az azt követő hétfőn már egyedül kellett mennem. Nem mondom, hogy nem voltam megijedve, de belejöttem a dolgokba pár hónap alatt, kollégák mindig türelmesek és segítőkészek voltak, ha telefonon kérdeztem tőlük.
2015. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!