Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan lehetnek Magyarországon,...

Sokan lehetnek Magyarországon, akik nem szeretik a munkájukat, sőt kifejezetten utálják?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve sem a fizetésemmel, sem a munkakörömmel. Úgy érzem, hogy nem vagyok megbecsülve semmilyen téren. Mérnök végzettségem van, fizetésem egy kicsivel a magyarországi átlag alatt helyezkedik el. Kezdőként nem rossz pénz, viszont úgy érzem többre is képes volnék.

2015. dec. 13. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ha kezdo vagy akkor meg van egy csomo idod. Szerezz nemi tapasztalatot aztan keress mas munkat.
2015. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint egy éve dolgozom. Szerintem még kezdőnek számítok. Munkaköröm sem teljesen az, amire számítottam, meg ami a végzettséghez passzolna. Úgy érzem, hogy már kellően sok műhelygyakorlatom van. Még ha a munkával nem is volna gond, olyan emberekkel vagyok körülvéve akik panaszkodnak, sokszor mindenre. Ahelyett, hogy pl. dolgoznának! Szívesebben dolgoznék korban, végzettségben, hozzáállásban hasonló emberekkel, mint amilyen én vagyok.
2015. dec. 13. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mérnök végzettségem van,

fizetésem egy kicsivel a magyarországi átlag

alatt helyezkedik el. Kezdőként nem rossz

pénz"


Mármint a nettó 160 ezres országos átlag alatt van? Szerintem az rossz kezdő mérnöknek is.

2015. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadalyoz a valtasban?
2015. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. hozzászóló: Igen, jól értelmezted.


4. hozzászóló: Sokáig nem kellett keresnem, azonnal felvettek egy helyre. Jelenleg úgy vagyok vele, releváns tapasztalatot szerzek, ami segít majd a továbbiakban. Néha viszont elbizonytalanodom, hogy jó-e amit csinálok. Mármint szeretem-e. Mondjuk e vélemény formálásában közrejátszanak a körülöttem dolgozók is.

2015. dec. 13. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret mindenki dolgozni, szokj hozzá
2015. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én szeretek. Szeretnék is keményebben. Lehet, hogy nem megfelelő cégnél dolgozom.
2015. dec. 14. 16:05
 8/8 anonim válasza:
A munkát nem szeretni kell, hanem csinálni. Hiába szereti valaki a munkáját, ha pl. az asztalosnak a 100. ugyanolyan széket kell csinálnia, vagy a villanyszerelőt sokadjára hívják vissza izzócsere miatt, rájön mind, hogy a munka az munka. Mosolyogni kell, csinálna, a nap végén legurítani egy sört, és/vagy foglalkozni a hobbiddal amit szeretsz.
2020. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!