Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Asztro Show, Ezo tv munkalehet...

Asztro Show, Ezo tv munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Mostanában néha bele bele nézek napközben az Asztro show című műsorba az RTL-en. Mielőtt még hülyének bélyegeztem kijelentem hogy nem hiszek benne,sőt vallásos sem vagyok,materialista vagyok és nem hiszek sem természetfelettiben sem Istenben,ma kiváncsiságból megnéztem a honlapjukat és az online jósok közt 7 oldalnyi teljesen hétköznapi random ember-t találtam akikhez hülyébbnél hülyébb foglalkozás volt társítva,angyalkommunikátor,atlantiszi kártyás stb, majd megláttam hogy keresnek még oda embert:D arra gondoltam jó buli lenne elhitetni az emberekkel akik betelefonálnak hogy tényleg értek hozzá ahogy a többi is teszi,és pénzt is keresnék vele,plusz még élvezném is hogy szivatom a sok hülyét aki képes felhívni,mit gondoltok mennyi eséllyel kapnék ott lehetőséget? és vajon ők ezt tényleg elhiszik és tényleg kell hozzá bizonyos mennyiségű ezoterikus ismeret vagy ők is úgy állnak hozzá hogy szopassuk a buta népet?

2015. dec. 16. 13:19
 1/6 anonim válasza:
84%
Van mindkettőből. Aki tényleg annyira hülye, hogy beveszi az ilyet, és van aki tényleg csak könnyű pénzkereseti forrást lát benne. Szerintem jelentkezz, de muszáj hitelesen eljátszanod a szerepet.
2015. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont nem igazán tudom hogyan fogalmazzam meg a jelentkező e-mail-t
2015. dec. 16. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az gond. Gondold át - ha még nem látod előre :-) - milyen jövő áll előtted, ha nem tudsz most ezonnal eg meggyőző e-mailt írni, akkor a betelefonálók által felvetett problémákra sem biztos, hogy azonnal reagálni tudnál egy meggyőző válasszal, mondanivalóval.
2015. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ott dolgozók jutalékrendszerben kapják a zsét. Tehát minél többen telefonálnak őt keresve, annál több a fizetésük. Előtte viszont nagy valószínűséggel le kell perkálniuk a TV-nek a nem kis összeget. Tehát nagyon jól el kell tudni adnod magad ahhoz, hogy ez hozzon valamit a konyhára. (Arról nem is beszélve, hogy igencsak jó gyomor kell hozzá.)
2015. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Törőcsik János maga ismerte el matematikusként, ha jól emlékszem a 80% üzlet, 20%-os hit (üzletbe vetett hit :-) ) arányt egy korábbi interjúban.

2015. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A #3 válasz mintájára én is tudok neked tanácsot adni. Ha majd életed egy későbbi szakaszában pedig a kalapácsos rablógyilkos pályát akarod választani, akkor is majd nézz előbb magadba:

Elég nagy erővel, és kellő pontossággal tudsz lesújtani egy kalapáccsal?

Gondold át - ha még nem látod előre - milyen jövő áll előtted, ha pl. most nem tudsz egy dinnyét eltalálni, akkor hogyan lennél képes éles helyzetben "meggyőző" lenni?

2016. ápr. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!