Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalnátok egy hajó pincér...

Vállalnátok egy hajó pincér munkár a jobb létért egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban ezen gondolkodom,de egy kicsit már a gondolatától is félek. Teljesen " egyedül" idegen országokban.. Folyamatosan hajó.

Az alkalmazottak szállása nem éppen luxus.. Pl a hajó alján ablakok nélküli kabin.. Több ágyas szobák..

Havi 4000 dollár jelenleg 1.152.000ft

10-12 esetleg 14 óra munka.. 7/7 nap munka..

De ahogy elképzelem,hogy a hajó megérkezik Dubaj partjaihoz és kinézek az ablakon és egy gyönyörű hely fogad..

Igaz,hogy a jólétért,sok pénzért keményen meg kell dolgozni es jelenleg úgy érzem, lelkileg nem bírnám ezt. Ti mit válaszolnátok,ha esetleg egy ilyen munkára kérnének fel?


2015. dec. 27. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó pénznek hangzik és valószínű, hogy nagyrészt el tudod tenni, hiszen kajára és szállásra nem kell költened.


Viszont ha reálisan értékeled a munkát, a leírásod alapján naponta átlagosan 12 órát dolgozol, minden nap. Ha egy normál 8 órás melóhoz, heti 40 órához arányosítod a fizetést, akkor már csak alig 2000 dollárt keresel. Tehát órabérre nem jössz ki jobban, mint egy olyan külföldi melóval, ahol csak 2 ezret keresel, de mellette életed is lehet. Persze így gyorsabban gyűlik a pénz. Próbáld ki, hogy mennyire bírod.

2015. dec. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rabszolgamunka. Vállalná a rosseb. Costa concordia.
2015. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

én is pont itt tartok, már jelentkeztem is.. Ne törődj másokkal, szerintem hatalmas kurázsi kell ahhoz, hogy elkezdje az ember, de utána rengeteg pénzzel térhetsz haza. És ha megszokod, elkezdheted újra meg újra...


23f

2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nincs más lehetőséged, akkor célszerű megpróbálni.
2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ocean jaro hajon nem dolgoztam, hiszen csak 19 vagyok, de augusztus-november kozott a Uniworld cegnek dolgoztam. Nagyon varom, hogy ujra induljon a szezon..:) a fizu az 1850euro, plusz a borravalo. Napi 12 ora, 7/7. Barmilyen kerdesetekre valaszolok szivesen :)
2015. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!