Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg a vendéglátói...

Mennyire éri meg a vendéglátóiparban illetve az idegenforgalomban való továbbtanulás?

Figyelt kérdés

Magyarországon ha rendelkezem két nyelvvizsgával és egy vendéglátó diplomával, kb mik az esélyeim? Mennyi esélye van az embernek elhelyezkedni friss diplomával, ebben az országban? A bérek és a juttatások is érdekelnek.

Mik a tapasztalatok külföldön is?



2016. jan. 3. 09:56
 1/4 anonim válasza:
Gyakorlat hiányában szinte lehetetlen, max szezonban Balatonon. Ott megtapasztalod a vendéglátás rossz oldalát. Én dolgoztam szezon munkán, napi 14-15 órás műszak 2 P*si szünettel, egy olyan konyhában ahol folyamatosan ahányingerrel küzdöl. Műszak után irány a céges szállás, 12-14 főnek volt egy lepukkant kertesház, egy zuhanyzóval ( 40L bojler). 3-4 fő per szoba, patkányszar a tiszta ruhámon, tetőbeázás, pókok, csótányok. Ez 1500 ft levonás volt / éjszaka, 5000 ft-ot kerestem naponta . Ez 2013-ban volt.
2016. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok. Amit még tudnék tanácsolni hogy próbálj szerencsét Angliában. Elfogadható a bérezés ha jól tudom most 6,5 font aminimál órabér. És nagyon sok tapasztalot gyűjthetel.
2016. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A végzettség is érdekel.
2016. jan. 5. 17:16
 4/4 anonim válasza:
Üdv! Szimpla szakács szakmával rendelkezem.
2016. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!