Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkeznem így,...

Érdemes jelentkeznem így, vagy kb. teljesen felesleges és esélytelen?

Figyelt kérdés

Van egy kiszemelt állás, amihez nem kell semmilyen extra végzettség, csak érettségi, valamint néhány speciális program ismerete. Ez nem jelent gondot, az érettségim jó lett, a kért programokat magabiztosan kezelem. A gond az, hogy "több éves tapasztalattal" rendelkező kollégákat keresnek, tapasztalatom pedig nekem az adott munkakörben nincs.

Érdemes azért próba-szerencse alapon jelentkeznem az állásra tapasztalat nélkül?


2016. jan. 3. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz semmit, ha jelentkezel.
2016. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy attól, hogy nincs a konkrét munkakörben több éves tapasztalatod nem feltétlen baj, ha több éve rendszeresen és magabiztosan használod az adott programokat.


Nem tudom milyen programról van szó, de pl.: én meghallgatnék egy teszem azt egy photoshop kezelő fotós segéd állásra valakit, aki 2-3 éve (referenciával) dolgozik photoshoppal otthon, magában.

2016. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!