Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » C+E jogsi szintévesztőkénet...

C+E jogsi szintévesztőkénet esélytelen?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen erre a célra készült szemüveg?

2015. okt. 21. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szemüveg van, de alkalmasságin nem használható...vicc kategória, drága luxuscikknek jó...


viszont ezt én is csak hallottam, de van, akit alkalmasnak találtak, olyan kis mértékű, magyarul gondolom 1 ábrát nem látott a baboskönyvben vagy kitudja, de vannak, akiknek sikerült.


egyébként én is ugyanebben a helyzetben vagyok, és igazából nincs is benne semmi logika, hiszen gyakorlatban nincs hátránya(talán a piros-zöld oldalú forgalomirányító tárcsa...én idáig ezzel az egy dologgal találkoztam, amit nem láttam megfelelően, de ez is tábla válogatja...meg persze ritkán is használják...), másrészt ha annyira nem látnék valamit, akkor úrvezetőit miért adnak? szóval nem fogom fel...sofőrhiány van, de ilyen logikátlan dolgok miatt csomó ember ki van zárva ebből a szakmából.

persze ha valaki meg tudja indokolni a tiltást, szívesen meghallgatom, én nem jöttem rá.

2015. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Énis hasonlóan gondolom:S.. attól mert abban a "babos könyvben" nem látok vmit... Az éleben még nem találkoztam olyannal aminek nem láttam volna a színét..
2015. okt. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!