Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A TrenkwalderKft. Most miért...

A TrenkwalderKft. Most miért nem utalja már a béreket?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónap 4-5.-e körül elutalták a fizetést,ma meg 6.-a van.Értem én, hogy 1.-e volt,meg minden,de pl. novemberben utalták 4.-én, akkor is kettő munkanapjuk volt a bérszámfejtésre.

Ha tudja valaki, mi van most, esetleg velük áll szerződésben, az kérem válaszoljon.

Már beszéltem velük, de érdemi választ nem kaptam.


2016. jan. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerződés szerinti dátum a mérvadó. Ez a legtöbb esetben hónap 10-e szokott lenni.


Rengeteg munkahely utal korábban, mint hogy kötelező lenne, de előfordulhat olyan helyzet, hogy technikai okok miatt ez nem jön össze, ezt külön indokolniuk nem kell. Az előző hónapokba korábban megkapott fizetés nem jogalap arra, hogy most is előbb követeld.


Ha viszont a szerződés szerinti napig nem fizetnek, akkor egész más a helyzet, onnantól akár késedelmi kamatot is érvényesíthetsz feléjük, sőt, szándékosság esetén indok lehet egy azonnali hatályú felmondásra.

2016. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Természetesen nem követelem, csak várom.
2016. jan. 6. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is korábban szoktak utalni, de 10-e van a szerződésemben. Majd küldik a nagy lét, ne aggódj :)
2016. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:-) Holnap már nem bánnám ha utalnák.
2016. jan. 6. 18:55
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Kapott ma már valaki a Trenkwaldertől utalást?
2016. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én még mindig nem! Persze éhen nem halunk,rágyújtani rá bírok,ihatok egy jó kávét,na de mégis jól jönne a fizetés.:)
2016. jan. 7. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem most jött meg a nagy léééé, yeah :D

Nektek?

2016. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!