Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is szoktatok másnaposan/...

Ti is szoktatok másnaposan/ részegen bemenni a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés

Általában heti kétszer eljátszom ezt,hogy elötte bulizok és buli után meg megyek dolgozni.

A főnökeim úgy vettem észre hozzá szoktak már,tudják hogy azokon a napokon ne piszkáljanak.


Már 4 éve csinálom így.

Nálatpk hogy fogadják,ha részegen / másnaposan mentek be dolgozni?



2016. jan. 11. 08:46
 1/7 anonim válasza:
54%

Alap, sokszor mentem be besörözve a munkahelyemre.


Áradt belőlem a sörszag :D

2016. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer, azóta nincs munkahelyem. :)
2016. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha. Vannak kollégáim, akik eljátsszák ezt rendszeresen, meg is van róluk a véleményem. Még ha a teljesítményükön nem is feltétlenül látszik ez, a hozzáállást gyönyörűen mutatja.

Nem értem, hogy felnőtt embereknek miért olyan nehéz betartani azt, hogy munkára alkalmas állapotban kell a munkahelyre bemenni. Benne van a szerződésünkben. Maximum 20 év alatt tudom kicsit megérteni, éretlen tacskók még örülnek neki, hogy bemehetnek egy szórakozóhelyre és berúghatnak, de később már semmiképp.

2016. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mentem így munkahelyre.

2 éve karácsonykor koccintottunk a kollégákkal, akkor egy pohár pezsgőt kissé megéreztem mert előtte nem ettem, de inkább csak a fejem lett piros, nem voltam részeg.

Koncert után már mentem, de akkor nem ittam, csak hulla voltam.

Gimibe, egyetemre többször mentem másnaposan, részegen viszont nem, olyan volt hogy az esti bulira bevásároltunk és a délutáni előadáson beleittunk, de ettől még nem lettünk részegek.

2016. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok erkölcscsőszt játszani, de az előző válaszolónak igaza van. Én elmúltam már 20, de szoktam berúgni, viszont nem munkanap előtt, mert minek? Pihenőnap előtt is lehet bulizni. El sem tudom képzelni, hogy másnaposan menjek be dolgozni, egyszerűen szar lenne a napom.
2016. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem lenne már munkahelyem, ha ezt rendszeresen eljátszanám. Előfordult 1-2 alkalommal, hogy hosszabbra nyúlt egy éjszakám, de sosem másnaposan vagy részegen mentem dolgozni, max. fáradtabban és akkor is igyekeztem jól teljesíteni.

Nálunk egyébként alkoholproblémák miatt rúgtak is ki embereket, amivel egyetértek.

2016. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Miert, van mas allapot is mint a reszegseg meg a masnapossag? Akkor masnapos az ember amikor elmult a reszegseg, es akkor reszeg mikor mar nem masnapos, nem?
2016. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!