Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 300 ezer reális? Lent

Bruttó 300 ezer reális? Lent

Behívtak állásinterjúra, és valószínűleg megkérdezik majd a bérigényemet. Vidéki megyei jogú város, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, kb 500 főt foglalkoztató nagyvállalat keres logisztikust,gazdasági diplomával, felsőfokú német nyelvtudással ( előny az angol, én beszélek angolul is)minimális tapasztalat kell csak, nekem csak pár hónapos van.

Feladatok: kapcsolattartás (vevők, beszállítók), ártárgyalások, áruk rendelése, készlet és folyamatoptimalizálás, fuvarszervezés, kapcsolódó adminisztráció.

2016. jan. 11. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kelet vagy nyugat?
2016. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jelenleg 280 a bruttóm, ez alá nem szívesen mennék. viszont az ingázás naponta ~3 órát elvesz, plusz ehhez jön még az átlag 9 órás munka, ezért szeretnék váltani.
2016. jan. 11. 13:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyugat-Magyarország
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Reális. És indoklásként elmondhatod, hogy eddig mennyit kerestél és az alá nem szívesen mennél.

Egyébként ha hasonló cégnél, hasonló szinten dolgozik ismerősöd, akkor tőle is érdeklődhetsz.

2016. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha eddig 280at kaptal, akkor mondj 400at.

Aztan ha nagyon forgatjak a szemuket akkor megkerdezheted hogy ok mennyit gondoltak.

2016. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
350-400-at simán mondanék tárgyalási alapnak, úgyis alkudoznak majd belőle.
2016. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
br. 500000 is reális...
2016. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Nem tudom ki pontozott le majdnem mindenkit...bár az 500 ezret túlzásnak érzem.

2016. jan. 11. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
cegtol fugg, van olyan hely Nyugat-Magyarorszagon ahol egy kis tapasztalattal a felmillio brutto nem szamit sok fizetesnek.
2016. jan. 11. 22:13