Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha pénteken küldtem el az...

Ha pénteken küldtem el az önéletrajzom egy helyre mikor fognak hívni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett az állás a leírtak alapján, és szeretném, ha hívnának, de nem tudom meddig érdemes várni. Hétvégén nyilván ezzel kapcs. nem nagyon szoktak hívni azt nem is számolom bele. Viszont már megőrjít a munkanélküliség kezdek totál depressziós lenni tőle. Szerintetek meddig van esélyem?
2016. jan. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

'Nagyon tetszett az állás a leírtak alapján, és szeretném, ha hívnának, de nem tudom meddig érdemes várni."


Semeddig nem érdemes várni, küldd a következőt!

2016. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, lehet, hogy holnap, lehet, hogy soha.
2016. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult már olyan is, hogy másfél hónap múlva hívtak be.
2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan küldözgetem persze, de ez az egy nagyon jó lenne, mármint ez tetszik a legjobban de attól még nyomom folyamatosan.
2016. jan. 11. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Általános szabály, hogy 2 héten belül, ha nem kapsz választ, akkor bukó van.


De ahogy egyik előző írta, van olyan, hogy hónapok után is behívhatnak, olyan is van, hogy rögtön a jelentkezés elküldése napján hívnak (én már jártam úgy).

2016. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diploma megszerzése után rengeteg céghez elküldtem a pályázatomat. Egyik helyről interjú nélkül kaptam is az írásos visszajelzést, hogy a pozícióra mást vettek fel, majd bő 1 évvel később felhívtak, hogy aktuális-e még az álláskeresésem, mert van egy megüresedett munkakör.

Egyébként ahol én dolgozom, ott is van egy nyilvántartás az elmúlt évek jelentkezőiről és bizonyos esetekben fel is veszik velük a kapcsolatot.

2016. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma már hívtak egyik helyről, miközben zajlott a telefonos interjú láttam (hívásvárakoztatás), hogy egy másik szám is hív.

Visszahívtam miután letettem a telefont, semmi válasz. Pedig kicsörgött.

Most tök azon gondolkodom mi van ha a No.1 meló hívhatott, de már sosem tudom meg.

Ez annyira bosszantó...Na meg az is, hogy miért nem lehet felvenni a telefont miután ő engem 5 percel hívott, vagy ha nem felvenni akkor visszahívni megint.. Áhh.

2016. jan. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!