Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha rossz jegyet kapok a...

Ha rossz jegyet kapok a diplomámra attól még ugyanannyit ér mint aki mondjuk ötöst kap?

Figyelt kérdés
Első évben volt pár olyan tárgy ami bekerül a diploma értékelésébe és akkor nem igazán tudtam mi hogy van és nem sikerültek túl jól. Marketing hallgató vagyok, félek hogy hátrányban részesülök mert mondjuk 3as diplomám lesz nem 5ös.
2016. jan. 14. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak állások, amiknél nézik (pl. jogot végzetteknél). Van, ahol senkit nem érdekel.
2016. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol szamìt. Jognal mindenkèpp. Marketing esetèben nem tudom, munkahekye vàlogatja. Valahol csak a diploma meglétère kìvàncsiak.
2016. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nagyrészt nem számit ugye?
2016. jan. 14. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelytől függ. Nem kell ezen rágódni, a múlton már nem változtatsz, a jövő meg rajtad áll.
2016. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

MA-ra számít.

Állásoknál ritkán.

2016. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
ritka, hogy bárkit is érdekeljen Magyarországon, egy-két spéci munkakört (pl. jogász) leszámítva... a tudásod érdekes, nem az, hogy kettest vagy négyest kaptál x tárgyból
2016. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Van ahol külön kikötik, hogy közszolgálati önéletrajzot kérnek, ott be kell írni az önéletrajzba is hogy hanyas lett, pl NAV, Magyar Államkincstár, sok helyen megkövetelik a diplomák fénymásolatát állásjelentkezéskor és vannak olyan helyek, ahol jelentkezési feltétel a mimimum 4es diploma pl. Tesco-frissdiplomás program. Plusz kb 10-ből 1 állásinterjún rá is kérdeznek, hogy hanyasra végeztél, legalábbis amíg pályakezdő vagy. Én voltam olyan helyen ahol rákérdeztek, nekem a BSC 4es lett, az MSC 3as, aztán telefonon el is utasítottak még aznap.
2016. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
itt az építőiparban senkit nem érdekel az hányas lett a diplomád.
2016. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én közgazdász vagyok, tőlem még soha senki nem kérdezte, pedig voltam már pár interjún.
2016. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!