Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok valós távmunkát?

Hol találok valós távmunkát?

Figyelt kérdés
Kárpátaljai vagyok, itt a fizetések 20000 forint körül vannak (havi rezsink maga 30000-be jön ki), ezért keresnék Magyarországon távmunkát. Sajnos nagyon sok átverős/előre befizetős meg piramisjátékost találni, normálist meg nem. Ezért kérdezem, hogy hol keressem egyáltalán?

2016. jan. 25. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mondj már példát bejelentett otthon végzős munkára, és akkor nem kell másokon kiélni a tudálékos személyiségedet. "


Majd én mondok helyette párat, mert látom elég tudatlan vagy. Programozó, fordító, könyvelő, designer, alkalmazott matematikus, stb. Én pl még anno programozó gyakornokként voltam 7 hónapig távmunkában. Egyetlen egyszer sem voltam bent az irodában és be voltam jelentve rendesen.

2016. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tudod milyen megalázó az ilyenekre válaszolni, akik semmit nem tudnak az életről?

Szerinted most kisegítetted a kérdezőt, vagy az nem is számít, csak hogy szidjál valakit????????

A könyvelő, programozó, lehet a gép előtt ül, de két szoba tele van vagy hardware, vagy papírral.

Ha csak ketten dolgoznak, akkor is ki vigye haza?

Ugyanez vonatkozik a többi munkára is.

2016. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A könyvelő, programozó, lehet a gép előtt ül, de két szoba tele van vagy hardware, vagy papírral.

Ha csak ketten dolgoznak, akkor is ki vigye haza? "


Haja, alig fértem be a szobámba az 1 db notebook-tól. Te miről beszélsz egyáltalán?

2016. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem vagy tisztába a gyakornoki munka szavakkal

Az infopark, graphisoft park csak délibáb??

Az állítólagos munkatársaid se jártak be gondolom ...

mert mindig volt nyomtatott specifikáció ...

2016. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ember, te elmeháborodott vagy? Nehogy megmagyarázd már nekem, hogy mit csináltam távmunkában. Hogy jön ide az infopark meg a graphisoftpark? Van pöttyös labda is. Igen és? Nyomtatott specifikációt egész pályafutásom alatt nem láttam pedig nem ma kezdtem. Ha valamihez nem értesz nem muszáj beszélned róla.
2016. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit, nem gondoltam volna, hogy valahol ilyen keveset keresnek és ennyiböl meg lehet élni. Hát én a helyedbe, ha van család ha nincs, bevállalnék egy 3 év angliát. Ha nem iszol, cigizel a legkevesebbet keresö munkából, félre tudsz tenni 5400 000 et min. Abbol meg utánna királyként élhetnétek ukrajnában.
2016. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!