Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találok e külföldi munkát...

Találok e külföldi munkát Ausztriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Web fejlesztő vagyok és szerintetek találok e pl Ausztriában munkát úgy hogy nem beszélek németül?

Angol csak.



2015. dec. 18. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem valoszinu.
2015. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Miböl gondolod hogy pont rád várt a világ, ha nem vagy hajlandó alkalmazkodni? Természetesen nagyon sok munkaadó beszél angolul. Fizikailag semmi gond nem lenne vele, hogy alkalmazzanak. Viszont nagyon kevés az a cég Ausztriában, amely csak a te kedvedért meg tartaná az összes meeting-et angolul. Tanulj meg németül vagy próbálkozz angol nyelvterületen.
2015. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én alkalmazkodok ha kell.

A ranglétra aljáról indulva, aztán a gyakorlat és a kitartás meghozná a gyümölcsét.

2015. dec. 19. 15:20
 4/7 anonim válasza:

A német, osztrák és minden európai országot épp úgy tudod elképzelni mint magyarországot. Az alap elvárás a német, ha ez nincs meg, akkor vagy teneked kell alkalmazkodnod fizetéssel (ami ausztriában nem lehetséges a bérminimum miatt), vagy olyan képességgel kell rendelkezned, amit meg szintén ingyen adsz a pakliba és amire vágyik pluszban a munkaadó. Onnantól hogy bele írja az álláshírdetésbe, már ezt is meg kell fizetnie. Nehéz helyzet.


Mindenképp el fogják várni, hogy tanuld meg a nyelvet mihamarabb. A dokumentációt hogyan fogod megoldani németül? Tudom hogy nem tetszik a válaszom, de ez van.

2015. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Én megtanulok németül ha kell, és látom, hogy kell. Ezt elszeretném érni. Nyelvsulikat nézegetek napok óta, de ez a karácsonyi időszak most visszafogja az embert kicsit, de majd januártól, addigra remélem valami jó terv is keletkezik :)

2015. dec. 24. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint gyerekkorom óta tanulom a német nyelvet és még mindig nem beszélem tökéletesen. Nagyon nehéz egy nyelv, arról nem is beszélve, hogy Ausztriában sok helyen erős a dialaktus, a hegyekben mint pl Tirol másképpen fejlődött ki a német nyelv, így ott nem sokat ér az iskolában tanult Hochdeutsch. Ezzel azt szeretném csak mondani, ha angolul beszélsz valamennyire akkor inkább azt tanuld és érd el a felsőfokot aztán irány Írország vagy Anglia, sokkal könnyebb dolgod lenne mintha a nulláról probálnál meg megtanulni egy olyan nyelvet ami nagyon nehéz, és még nem is érnél vele sokat Ausztriában a dialektusok miatt. Napi szinten beszélek Észak németekkel, még ők sem értik rendesen az Osztrákokat, Svájcról pedig ne is beszéljünk az ottani Schwiizertüütsch az pedig egy külön nyelv továbbá kantononként változik.
2016. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarorszagrol beszelve minden ausztriai munka kulfoldi munka ami Ausztriaban van...nem?
2016. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!