Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben a korban tényleg csak...

Ebben a korban tényleg csak főiskolával lehet érvényesülni?

Figyelt kérdés

Minden hírdetésben csak ezt látom


Aminekem van

Érettségi

Angol b2 nyelvvizsga

Ecdl


Persze van egy 55 ös okj de azt most untam meg

Most így hirtelen nézegettem állásokat de szinte semmit sem találtam...

Szerintetek mit tegyek? Keressek valami gyors iskolát valamire?


2016. jan. 27. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag 0 végzettség, mit vársz a munkaerőpiacon? Ne valamit keress, hanem olyan képzést, amit szívesen csinálnál később.
2016. jan. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Oké, hogy nincs diplomád. Nekem sincs. De van tb-bér szakelőadó, pü-szviteli ügyintéző, mérlegképes, adótanácsadó okj-m...

Az, hogy nincs semmid, nem értesz semmihez, meg az, hogy nincs diplomád, azért ég és föld...

2016. jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semminek nem mondanám, de tény hogy csak 1darab

Nem is tudom milyen iskolát kéne csinálnom

2016. jan. 27. 07:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korban?
2016. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez tényleg semmi. Az ECDL értéktelen,az érettségi a mai világban alapkövetelmény a fiataloktól, angolul középfokra eljutni meg nem egy nagy művészet, ha bejártál a gimnáziumi órákra. Semmi szakmával vagy diplomával értéktelen vagy a munkaerőpiacon vagy legalábbis a legkönnyebben pótolható.
2016. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanátok? Valami sulit okj amit hamar vagy nem olyan lassan el lehet végezni ?
2016. jan. 27. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi - kinek nincs?

ECDL - és? Tudni kezelni a Wordot alapműveltség

Angol B2 - Angol tudás ma C1-től kezdődik, B2vel az emberek nagyrésze csak makog ha beszélni kell.

2016. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Valami sulit okj amit hamar vagy nem olyan lassan el lehet végezni ?"


Minél hamarabb elvégzel egy sulit, annál kevesebbet ér, annál kevesebb az anyag.


Ha más nem, akkor maradnak a szakmunkás képzések. De egyébként biztos van ami érdekel, tanuld azt.

2016. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 nyelv erős középfokon. Máris lesz egy jó állásod.
2016. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!