Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multi kontra csaladi vallalkozas?

Multi kontra csaladi vallalkozas?

Figyelt kérdés
Most vegeztem marketing szakon. Jelentkeztem tobb helyre is, de meg semmi valasz. Apam mondta, hogy menjek hozza dolgozni, mert ugyis fejleszteseket akar ( van 45 lakasunk, poesten es szegeden kiadva, foleg orvostanhallgatoknak). De felek, hogy beragatok a kis 5 fos cegunkbe. Mit tegyek?

2016. jan. 27. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"Jelentkeztem tobb helyre is, de meg semmi valasz"

Pályakezdőkért nem nagyon kapkodnak, sok helyen kérnek szakmai tapasztalatot - gondolom, ezért nem nagyon kaptál még választ.

Én a helyedben elkezdenék apám cégében dolgozni, kitűnő alkalom arra, hogy ott megszerezd a szakmai gyakorlatot és utána könnyebben tudsz nagyobb cégek felé is lépni.

2016. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45 lakás mellett vígan tudsz majd egyéb lehetőségek után nézni, és csak a legkedvezőbb lehetőséget elfogadni. Más összetenné a két kezét. Maradj, míg nem találsz mást.
2016. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!