Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 0 eladói tapasztalat, több...

0 eladói tapasztalat, több nyelven való tudás! Van így esély?

Figyelt kérdés

Andrássy úti ruhaüzletben szeretnék dolgozni, felvennének így?

Mit lehetne tanulni,a,i diplomát ad a divat világgal kapcsolatban? Vagy esetleg olyan valami " alját" ami nem is a divathoz kapcsolódik,de diplomát ad?

Mennyit lehetne egy ilyen üzletben keresni?


2016. jan. 29. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

eladóként vagy eladó-pénztárosként szakirányú végzettség vagy érettségi szükséges az állás betöltéséhez

ezt onnét tudom, hogy én is eladóként dolgozom egy ruhaüzletben

nekem csak érettségim van és középfokú angol nyelvvizsgám,

küldözgesd csak az önéletrajzodat eladói pozíciókra, de arra figyelj, hogy mindenképp írd bele, hogy pályakezdő vagy


ismerek olyan csajt, egy másik ruhaboltból, akinek se érettségije, se nyelvtudása, se szakirányú végzettsége; egy szem általános iskolás bizonyítványa van és ugyanolyan eladó, mint én


a végzettség egyáltalán nem számít; inkább a protekció

2016. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván eladói végzettség is kell, az Andrássy úti üzletekhez diploma is kell vagy is azt várják el a magasan képzetteket. Ha bele írom,hogy pályakezdő azzal el is ástam magam,viszont azzal is,ha "gyakorlatban" nem felelek meg. Szóval csak késleltetni lehetne a "majd hívunk dolgot".
2016. jan. 31. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!