Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lenne lehetőségem...

Szerintetek lenne lehetőségem itthonról dolgozni? (lent)

Figyelt kérdés
Kommunikáció és médiatudomány szakon tanulok, ha minden jól megy, idén végzek. Nagy vágyam egy (vagy több) itthonról végezhető cikkírói állás. Igaz, 3 helyre már írtam eddig is, de csak gyakornokként, illetve az egyik helyen fizetniük kellett volna az olvasottság után, de mivel "későn" csatlakoztam időközben becsődölt a magyar része, pedig nagy lehetőség volt benne /blastingnews/. Jofogason szoktam nézelődni ilyen melók után, van jó pár szövegíró/cikkíró lehetőség, amelyiknek megfelelek a leírás alapján mindet megpályázom. Az a probléma, hogy mivel nem a fővárosba dobott le a gólya, nehéz elhelyezkednem. Ott biztos sikerülne, de egyáltalán nem szeretnék elköltözni, pedig sokan győzködnek, hogy az a "lehetőségek városa". Ezért gondoltam, hogy itthonról jó lenne, hiszen cikket írni bárhol lehet, nemde? Állítólag értek is hozzá, legalábbis soha nem volt rám panasz, pedig volt oldal, ahova 50+ darab cikkem is felkerült. Referenciát tudok felmutatni és igazából fizetés terén sincsenek nagy igényeim. Itthonról bőven megelégednék 80 ezer forinttal, ez az első célkitűzésem. Ha csak egy 1-2 oldalas cikkért kapnék mondjuk 500 ftot, az havi 160 cikk, ami napi 5-re jön ki. De még ha csak cikkenként 300 ft-ot kapnék is napi 8 cikk lenne csak. Témából nem lenne gond, állítólag kreatív vagyok ilyen téren. :) Határidőket betartom, lelkiismeretes, szorgalmas vagyok. Szerintetek ez lehet járható út? Annyira reménykedek benne. Esetleg ha konkrét ajánlatotok van, vagy ami esetleg nektek bevált, azt is szívesen meghallgatom, jó lenne már így suli mellett keresni ezzel is /diákmunkát is szoktam vállalni mellette/. Vagy esetleg adjak fel én is egy hirdetést jofogason, amiben leírom kb. ugyanezt? Egy időben gondolkoztam középiskola magyar korrepetáláson is, esetleg itthonról magyar beadandó szövegértések, műelemzések megírásán, csak valahogy elkopott ez a tervem. Ilyen téren én voltam a legjobb az osztályban, gondoltam, talán sikerülne továbbadnom, hogy kell erre ráérezni. Szerintetek erre lenne igény? Bocsánat, hogy kicsit hosszú lett, köszönöm annak, aki eljutott idáig. :)
2016. jan. 30. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Életed vicce volt. Bejárós munkahelyem már most 100%, hogy lenne.
2016. jan. 30. 03:18
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
300, 500 forintért cikk? Anyám. Egy marketing-szövegíró több ezerért ír egy cikket. 500 forintért az ágyból nem kelnék ki, sőt még egyik oldalamról a másikra fordulni sem lennék hajlandó.
2016. jan. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha ki se mozdulsz akkor miből írsz cikket? Más magyar cikkek átfogalmazása és külföldi cikkek fordítása?
2016. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már az is baj, ha nem vagyok nagyravágyó? :D Pályakezdőként, itthonról nem vágyhatok többre. Ha mégis sikerülne, akkor örülnék, de mint írtam, ez az alap... Tekintve hogy eddig gyakornok voltam, ingyen is muszáj volt átfordulnom az ágyban.

Igen, fordítások, utánajárással keresett információk összeszedése. Persze ha lenne kézenfekvő hely a környéken akkor oda elmennék beszámolót írni pl.

2016. jan. 30. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
mcdönci, ez nem végzettség.
2016. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
és valamit szarul csinálsz mert én csak gyakornokként kerestem 1 milliót kevesebb mint 1 év alatt :D
2016. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!