Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Algyőn a ruhaválogató Texval-b...

Algyőn a ruhaválogató Texval-ban milyen a légkör, van-e valakinek aktuális tapasztalata? (csak régi bejegyzést találtam ami nem is volt túl konkrét)

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én sajnos nem tudok válaszolni, csak annyit tudok, hogy tavaly volt egy ismerősöm, aki ott dolgozott, viszont nem tudom elérni...mert különben én is kíváncsi lennék rá.

gondolom ezt a munkát hirdetik csomagoló munkaként, nem nagyon tudom elképzelni, hogy Algyőn olyan sok egyéb munka van, ami nem az ipari parkon belül zajlik.

2016. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Egy barátom dolgozott ott két évet, de közben párszor fel is mondott és próbált mást találni de mindig visszavették amikor visszament mert azér nem olyan kapós ez a munka. Utojjára karácsonykor mondott föl mert a megbeszélt zsebbepénznek csak a felit adták neki oda, annyit szidta őket nekem hogy untam.


Olasz cég, igazi nápolyi banda primitiv óbégató asztalt felborigató stílussal, a magyarba szívesen törlik a cipőjüket, napi 10 órát köll lehúzni, mondjuk ezt kifizetik minimálbérbe. Ha beteg vagy 3 napnál többet akkor mész a levesbe. Amíg normális állást talál az ember addig ki lehet bírni de szerintem nem egy nyugdíjas történet.

2016. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
3 hónapot húztam le ott napi 15-20 tonnát mozgatva mert az élőválogatóknak kellet pakolnom a zsákot! Szép szót egyszer sem kaptam a nagyfőnök csak annyit tud magyarul hogy Gyorsan! Pénz igen kurta ahogy említették minimálbér és az útiköltséget sem állják! Ruhákat venni nem lehet elhozni nem lehet! Én őszintén elismerem hogy ott tanultam meg lopni! Habár nem akartak rendesen fizetni akkor elhoztam magamnak ami kellet! Pénzt is ha találsz (mert 100% hogy találsz) azt is le kell adni! Az egyik nő (eléggé nyalis volt) 1200 eurót adott le! Mert az egyik kabátba annyit talált!
2017. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2023. Atbaszasok tomkelege. Elfelejtik mondani, hogy allando tulora van : 9, 5 ota a munkaido, az elso 15 nap efo-san 1200 ft oraberbe, utana ugyanebbol adozol is. Szaros, budos, betetes, pelenkas ruhak, azt valogatod ezeregy dzabaly szerint, rohadt balat bontasz, iszonyat szoszben es porban. Csak tulelesi vegszuksegletnek jo.

Olasz vezetoseg, minimalberes megszakadsz melo+ szlikozis alapu tudobetegseg. Sajnos sok munkavalasztas nincs a kornyeken.

2023. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ui: es minden madosodik szombat is kotelezo tulora
2023. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!