Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyeden milyen a...

A munkahelyeden milyen a légkör? Mennyire szeretsz a jelenlegi helyeden dolgozni? Hogyan kezeled az esetleges konfliktusokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 14:46
 1/4 anonim válasza:
0%

Nincs munkahelyem.


A legutóbbit szerettem. A légkör jó volt, a csapat magyar meg egyéb keleti diplomásokból állt.


(egy nyugat-európai mekiről beszélünk)

2015. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sz@. Főnökség utálja a melóst, melós utálja a főnökséget. Mondjuk ennek azért van alapja, mert mi melósok bármit is csinálunk az rossz. Hiába van kész az ütemterv, keresnek benne hibát, néha nagyon nevetséges kis semmiségekbe kötnek bele!


Monopolhelyzetben vagyok így visszapofázom cseppet se zavarna, sőt örülnék neki, ha kirúgnának! Sajnos nincs ilyen szerencsém!

2015. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A győzelem rózsája = séf fiu = élmunkanélküli = hinta?



Nekem jo a legkor munkahelyen és nem kell megszakadni illetve csengõszóra pisilni vagy stopperora mellett ebédelni - diakmunkaim kozott volt ilyen ugyhogy tudom milyen az sajnos. Szeretek itt dolgozni. Megdicserik a jol elvegzett munkat.

2015. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz!Teljesítménybérben dolgozunk,de olyan ökör főnököm van,hogy mindig hátráltat.Nem ért semmihez,csak kötözködik.Nem dohányzó munkahely,szünetben sem engednek ki,ha kimész a kapun kirugnak.

A wc-t zárják,könyörögni kell a kulcsért.

Most kitalálták,hogy szombatonként is be kell menni.

Hát köszönöm szépen, nekem ebből 5 nap is elég egy héten.Alig várom hogy kirugjanak!

2015. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!