Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvette helyettem a fizetést?

Felvette helyettem a fizetést?

Figyelt kérdés
Volt bent a fater a munkahelyen a főnökkel valamit beszélni, és ha már ott volt a havi fizetést oda adták neki. Én azért menjek be Hétfőn hogy irjam alá hogy felvettem a pénzt, én nem vettem fel hanem a fater nak adták oda, ilyen esetben ?
2016. febr. 12. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Na es, fater meg odaadta neked. Mi itt a gond?
2016. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem adta ide. Na de most, oda adják "x" embernek, én meg menjek be aláirni hogy felvettem, ezt mégis hogy gondolják, nehéz lett volna várni még Hétfőig és felveszem én ?
2016. febr. 12. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Kerd el fatertol. Ha nem adja mondd hogy balhe lesz, mert nem irod ala a lapot es feljelentest is teszel. Persze ha nala laksz, akkor o is vissza tud zsarolni azzal hogy kirak a hazabol. Ugyhogy lehet hogy patt helyzet.
2016. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs is ezzel semmi gond hogy nála van mert nekik is adok belőle, engem 1 dolog zavar. Az én fizetésem oda adják a faternak, és én menjek be aláirni hogy én felvettem a fizetést. Minthogy vártunk volna Szombat, Vasárnap és utána bemegyek és felveszem én és alá is irom. Ha nem irom alá akkor mi töténik ?
2016. febr. 12. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Akkor rendezz egy kis balhet a cegnel hogy nem irod ala... keresd magad egy kicsit, aztan meg lokd oda nekik hogy jo most az egyszer alairon de megegyszer ilyen ne tortenjen.
2016. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Dolgozz ingyen
2016. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szabálytalan. Fizetést csak Neked adhatják oda, vagy egy általad írásban meghatalmazottnak.

Jogod van nem aláírni, hiszen nem vetted fel.

Ezt azért nyomatékosítsd a munkáltatóban, hogy ilyen felelőtlenül ne járjon el legközelebb, mert ennek jogi vonzata is lehet. Mi van, ha nem vagy jóban az Apáddal és semmi közötök egymáshoz? Akkor a cég köteles megtéríteni Neked a fizetésed, hiszen nem volt joga odaadni másnak, csak Neked!


Lehet, hogy jókat vigyorgunk az ilyenen, hogy nem kell ebből akkora problémát csinálni, de bizony kell! Mert ez az, ami nem vicc...

2016. febr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben mit tehetek, hova mehetek ezzel az üggyel ?
2016. febr. 13. 09:06
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg kérdezhetem, vogy milyen munkahelyed van és mennyi a fizetésed?
2016. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Autók karosszériáját hegesztjük, és 145.000.- Ft
2016. febr. 13. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!