Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelező nyári gyakorlat,...

Kötelező nyári gyakorlat, logisztikai ügyintéző, milyen céget keressek?

Figyelt kérdés

Nyáron kell menni kötelező nyári gyakorlatra kb 1 hónapig.

Az a baj, nem tudom hogyan kezdjek neki eddig ilyeneket nem intéztem.

Írjak emailt, hogy jelentkezek nyári gyakorlatra, kell önéletrajz stb?

Vagy mindenképpen fel kell hívni?

Esetleg személyesen bemenni?

Biztos hogy felvesznek gyakorlatra?

mire lehet számítani, csak nézni kell hogyan dolgoznak?

Milyen cégeknél ajánlatos?


2016. febr. 15. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ipari parkokba nézz be!
2016. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Írjak emailt, hogy jelentkezek nyári gyakorlatra, kell önéletrajz stb?

Vagy mindenképpen fel kell hívni?

Esetleg személyesen bemenni? "


Ajánlatos őket felhívni, ugyanis nem mindenhol oktathatnak, csak ha megvan rá az engedélyük. Igen, érdemes önéletrajzot is beküldeni.


"Biztos hogy felvesznek gyakorlatra? "


Nem, egyáltalán nem biztos. Sok helyen csak a dolgozók gyerekeit veszik fel, ugyanis ha van OKJ szám, fizetniük kell érte egy minimális összeget + étkezési hozzájárulás. Emellett valakinek elméletileg foglalkoznia is kell veled.


"mire lehet számítani, csak nézni kell hogyan dolgoznak? "


Nem, kapsz munkát, amit meg kell csinálni. Ennek sok esetben semmi köze ahhoz, amit tanulsz. Csak éppen az ott dolgozóknak derogál, vagy nincs rá idejük. Én pl. mindig a diákokkal csináltatom az elmaradt adminisztrációmat (pedig nem adminisztratív munkát tanulnak, de legalább valamilyen szinten köze van hozzá). De láttam már műszakis diákokat kerítést festeni. :D

Épp ezért nagyon meg kell nézni, hova mész, a legjobb olyan helyre, ahol foglalkoznak a diákokkal, így tanulni is fogsz.


"Milyen cégeknél ajánlatos?"


A legjobb olyan helyeken, ahol van komolyabb raktározási, szállítási folyamat. Nagykereskedések, élelmiszergyárak, bármilyen termelő üzem.

2016. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!