Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy oldanátok meg?

Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik, havonta egy hétvégét van itthon,én jelenleg gyesen vagyok 4 éves fiunkkal, mivel tartósan beteg.Viszont nagyon szeretnék már vissza menni dolgozni!Az egyik gond az, hogy ahol dolgoztam nincs egy szak, a másik meg, hogy segítsem sincs, mivel anyukám, és anyósom is folyamatos műszakban dolgoznak, így ha beteg a fiam, nem tudom sehogysem össze hozni a dolgot... Az a baj, hogy elég sűrűn beteg, szeptembertől jár oviba, de összesen ha volt egy hónapot!Szóval, ha el is mennék olyan helyre, ahol van egy szak,attól félek hogy a sok tp miatt elküldenének, és így nem tudom megéri-e leszámolni jelenlegi munkahelyemenről,mivel itt még ugye állományba vagyok. Tudtok valami ötletet? Ti mit csinálnátok?

2016. febr. 16. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk együtt élnék a gyerek apjával és ketten megoldanank a felügyeletet
2016. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem várj még egy kicsit, mert a kezdeti betegeskedés idővel javulni szokott. Ha meg tudsz egyezni a családdal, megpróbálhatjátok, hogy felváltva mentek betegállományba (szabadságra) a gyerekkel, így egy-egy embernek nem lesz olyan sok.
2016. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, milyen betegsége van. Attól függ, hogy a jövőben mire lehet számítani. Tehát, hogy többet lesz-e beteg, mint egy átlag ovis. Mert ezen sokan keresztülmennek, hogy az elején állandóan elkapnak valamit a közösségben.

Az lenne a legjobb, ha együtt élnétek a férjeddel és akkor könnyebb lenne megoldani, hogy váltva maradtok otthon, ha beteg.

Vagy pedig olyan munkát keresnék, ami otthonról végezhető.

2016. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! Valóban egyszerűbb lenne, de mivel ez a helyzet, nem ez volt a kérdés ;) Az meg a másik, hogy ő nem fog tp-re menni, mert az ő munkája messzemenően többet hoz a konyhára, mint az enyém, és nem akarja kockáztatni a munkahelyemenről!Utolsó kettőnek köszönöm az ötletet, az itthoni munka nekem is eszembe jutott,körül nézek milyen lehetőségek vannak!
2016. febr. 16. 14:42
 5/14 A kérdező kommentje:
*munkahelyét
2016. febr. 16. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Miert nem mentek ti is apukaval kulfoldre? Olyan munkaert amibol nem lehet kint kivenni egy kis lakast, nem eri meg kimenni.
2016. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert itthon saját lakásunk van, és mert egyikünk sem akar kint élni.Jelenleg gyűjtünk, a házat is el akarjuk adni, és annak az árát, meg amit gyűjtünk össze tesszük, és ott akarunk venni házat ahonnan most jár dolgozni (határ mellett) Egyenlőre még nincs meg az az összeg ,az még kb 2 év...
2016. febr. 16. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Ket ev? es egy apa kibirja azt, hogy ket evig a kisfiat csak havonta egyszer latja? nekem ez eleg embertelennek tunik, en biztos nem birnam ki :(

Kijottunk mi is, igaz mi nem vagyunk gazdagok, nekunk nincs sajat lakasunk, mert otthon nem jottunk volna ki, de egyertelmu volt hogy nem szakitjuk szet a csaladot, az ugy nem csaladi elet.

Annyit egy kacsalabon forgo palota se er, hogy ne lassam a gyerekem felnoni.

de ti eletetek, senkinek semmi koze hozza, viszont amit leirtal azalapjan vagy ne menj vissza dolgozni, hiaba szeretnel (hadd legyen anyja legalabb szegeny gyereknek ha mar az apja gyakorlatilag kimarad az eletebol), vagy vegyetek fel valakit akit lehet "ugrasztani" ha kell, diakok ilyen munkakat olcson elvallalnak.

2016. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
65%

Az utolsó válaszolóval értek egyet. Teljes egészében.


Az apuka jelenleg hol él, albérletben?


Nem tudjátok a meglévő házatokat kiadni és annak az árából kivenni egy albérletet a határnál?


Ha sehogy sem tudjátok megoldani, akkor szerintem ne menj vissza dolgozni, addig a 2 évig. Elhiszem, hogy szeretnél, de nem lehetsz egyszerre két helyen.

2016. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyebkent ket ev eleg hosszu ido, addig ki lehetne menni vele, hogy szegeny apuka ne legyen a gyerek nelkul. A lakast meg otthon ki tudnatok adni addig, az is bevetel.
2016. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!