Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KI hogyan keresett állást...

KI hogyan keresett állást mikor külföldre költözött?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket, amiben van egy pár hasznos infó, ha valaki Londonba akar költözni. Valakinek van hasonló stratégiája külföldi munkavállaláshoz?

[link]



2016. febr. 18. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol is fugg hogy beszelsz e angolul, ha igen milyen szinten. Szakmad van e? Ha a legalapabb munka is jo (mosogatas, szobalany, pincer, est). En anno a caterer.com ot hasznaltam ami idegnfogalomra es vendeglatasra specializalodott. Gumtreet nem hasznaltam melyik ceg ott hordet azt mar anno sem vettem komolyan
2016. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, es nyelvtudas nelkul (kozip szint legalabb tarsalkodo szinten) nem erdemes nekivagni. Mar annyi kulfoldi van hogy a munkaltato valogathat, a legalacsonyabb munkakorbe is azt fogja felvenni aki beszeli a nyelvet
2016. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben a cikkben direkrt olyan allasok vannak, amikhez nem kell jo angol
2016. febr. 18. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, le is pontoshatsz, de angol nelkul akarki akarmikyen cikket is ir, el ne indulj. Majdnem 10 eve elek itt (igaz nem London... Londonban meginkabb kell) ugyhogy tudom mirol beszelek
2016. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!