Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Míg GYES-en voltam, megszűnt...

Míg GYES-en voltam, megszűnt a cég, ahol korábban dolgoztam. Munkakeresési tanácsok, ötletek? Részletek bent.

Figyelt kérdés

A tények:


Nem Bp-en, lakunk, hanem a Csepel-szigeten, aki ismeri, tudja, milyen innen bejutni reggelente a városba...


A kisfiamat egyedül nevelem, tehát én viszem/ hozom oviba/ból, így optimálisan a közelben kéne munkát találnom.


Végzettségem szerint tanár vagyok (olasz-latin :d - sajnos nincs rájuk nagy kereslet), de főleg irodai munkát végeztem korábban, illetve rendezvényszervező-üzletvezető voltam egy színvonalas budai étteremben.


Előre is köszönöm, ha adtok tanácsot/ feldobtok ötleteket.


2010. márc. 31. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

helyileg kéne nézelődnöd. az is kérdés, hány éves vagy?

amúgy adj fel hirdetést magánoktatásra a nyelvekre. jobbat nem tudok, ha helyileg akarsz melót máshol nem, de ott nincs, akkor nem tudom mit tudnék mondani.


amúgy nagy valószínűséggel nem itt fogsz értékelhető segítséget kapni ezen az oldalon.

2010. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!