Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő IT-s álláshirdetésn...

Pályakezdő IT-s álláshirdetésnél miért van 1-2 releváns év tapasztalat elvárva?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Mert a HR-es hulye, meg a fonoke is, aki ez leiratta vele.


Egyebkent palyakezdokent is lehet tapasztalatod, pl. ugy, hogy gyakornokkent dolgoztal valahol, vagy iskola mellett vettel reszt ilyen-olyan projektekben.

2016. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És egy ilyen féleszű HR-es dönt majd, kit vegyenek fel. Szép.
2016. febr. 19. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Pályakezdő azt jelenti,hogy diplomás tapasztalattal rendelkező.

Ezért tépem a számat egyetem alatt EL KELL MENNI DOLGOZNIIIIII,tehát még egyszer In university's time You must go to work parallely.

2016. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Hiába téped a szádat, nappali képzés mellett, ha időben és normális jegyekkel szeretnéd elvégezni, lehetetlen dolgozni. Aki ezt nem fogadja el, az valószínűleg nem járt nagyon egyetemre.
2016. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ELTE IK programtervező informatikus BSc szakon vagyok igen csúsztam rég végeznem kellett volna,DE van szakmai tapasztalatom 5+ év,diplomát egyszer nem kérték még,egyet kérdeztek miért nem fejeztem még be.

Mert dolgozni akartam,úgy éreztem az egyetem nem elég szeretek dolgozni,plusz el kellett magamat tartani.


Ennyi,konkrétan akárhova felvesznek,és most fogok végezni szal ez már csak plusz,közben szereztem plusz vizsgákat,ezek a fontosak,plusz képzések.

2016. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Mert imádják, ha dolgoztál már egyetem alatt, és terhelhető vagy, de azt is imádják, ha hivatalosan pályakezdő vagy és a legalsó fizetési sávba sorolt pozíciót lehet csak neked felajánlani.

FRESH GRADUATES ARE ALSO WELCOME! = legalsó bérsáv.

2016. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Tévedés pàlyakezdôket nem szeretik.

Volt egy hely a sràcnak MSc diplomàja volt ôt nem vették fel engem igen.

Imàdjàk igen sôt sôt,el is vàrjàk szakmai tapasztalat a kulcs a többit ôket nem érfekli.

2016. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor hol a fenébe szerezzen az ember szakmai tapasztalatot? Jó suliban lehet rendszergazda, de azért meg kiröhögnek. :(
2016. febr. 22. 07:30
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Elmondtam EGYETEM allatt elmész DOLGOZNI,diákmelóra tudod mennyi fejlesztői meló van?

Linkeljek neked most párat?

Vagy akár suli rendszergazda is akár,tök mindegy csak menj el dolgozni,én is ezt tettem,ma már nem győzöm lemondani az állásajánlatokat,mert én nem kocsmába jártam hanem a meló után.

2016. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt is elmondták neked, hogy nem mindenki tud egyetem alatt elmenni dolgozni. Lehet te eltudtál menni dolgozni, más nem biztos. Sokan vannak úgy, hogy nem engedhetik meg maguknak az egyetemi csúszást. Neked nem gond, de másnak lehet. Gyakornoki program is olyan, hogy legtöbb normális helyre protekció kell, szóval oda se tud elmenni mindenki.

Az ilyen kamu szövegeket meg kérlek hanyagold, hogy úgy kell lemondanod az állásokat, stb. Van olyan IT-s ismerősöm akit egy projekt keretén belül Párizsba is hívtak ki egy hónapra, stb, de még nála sincs ilyen, hogy állandóan zaklatják az állásokkal (pedig a srác tényleg olyan, hogy szerintem az USA-ba is tudna magának állást találni).

2016. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!