Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiket az anyja zavar el...

Akiket az anyja zavar el otthonról dolgozni, azokat hogyhogy nem lehetetleníti el ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Sok ismi van, hogy úgy kezdett állást keresni, hogy az anyja elzavarta dolgozni.


Tehát az volt a hozzáállás, hogy "ó a pcsába, anyám elzavart dolgozni, pedig annnnnyira nem akarooom"


Na és még ezek is hamarabb találnak és jobb állást, mint én diplomával.


2016. febr. 22. 10:21
 1/10 A kérdező kommentje:

gyerek másnaposan ment be interjura és felvették...


engem meg elzavarnak, mert "hááát nem is tudom...nem elég lelkes vagy nemtom" ---> kb ez a magyarázat


pedig én akarok dolgozni, a többi meg nem.

2016. febr. 22. 10:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a motivációja a munkakeresésre, de ez nem jelenti azt, hogy aki kényszerből dolgozik, az ne tudna jól szerepelni egy interjún.


Talán másféle, hasznosíthatóbb végzettségük van. Vagy egyszerűen más jellegű állásra jelentkeznek, mint te. Pl. lehet, hogy ők elmennek akár gyárba is dolgozni, ahova viszonylag könnyű bekerülni, de te diplomával valószínűleg a végzettségednek megfelelő munkát szeretnél, ami nehezítheti a keresést.

2016. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Eléggé szégyen hogy nincsen valakinek motivációja,hogy dolgozzon,ezért tartunk itt.Persze szidjuk a szomszédot mert ott a Bömös,a Porsche.

De tegyen érte áááááá,semmit.

Én egyetemmel párhuzamosan már dolgoztam és dolgozok is.

2016. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
szerintem más az oka: aki nem akar dolgozni, az bemegy teljesen lazán egy interjúra, mindegy neki, felveszik-e vagy sem? Aki meg akar dolgozni, az meg agyon izgulja, azt sem tudja hozni, amilyen valójában Ő. Vagy túl lelkes... A minap olvastam egy HR-stől, hogy az is baj, mert egy irodai munkára vettek volna fel valakit, ami tök unalmas és attól féltek, hogy betanítják és lelép, mert csalódik.
2016. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3 bérrabszolgaként akar a fene dolgozni, és lesz@om a szomszédot.


Teszek érte, első vállalkozásom befuccsolt -1,5 millióval szálltam ki belőle.


Ennyit arról ha valaki tenni akar érte.

2016. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

#3 hát nem tudom én 8k felett keresek igencsak elvagyok mint programozó,nem érzem magam annyira bérrabszolgának mert vadásznak ránk,aztán lesz saját biznisz is.

Kell egy piacképes tudás amiért könyörögnek.

2016. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5-ös akart lenni
2016. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizonyára ők hiányszakmában dolgoznak, az általad megpályázott állásra meg több százan jelentkeztek.

És ez a kétkezi munkásokra a leginkább igaz,mert ma már fizikai munkát nagyon kevesen akarnak végezni. Ők előbb kapnak állást, mint a diplomások.

2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hiányszakma? :D


call center meg aldis pékség hiányszakmára épül? :O


plusz ugye ezek ilyen egyetemről kirugott emberek.

2016. febr. 22. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis többre jutnak nálad, hiába nézed le őket.
2020. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!