Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes bejelentkeznem munkaüg...

Érdemes bejelentkeznem munkaügyi központba?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha folyamatos lenne a munkaviszonyom, de sajnos úgy alakult, hogy február 19-én felmondtam a munkahelyemen, és február 26-án írnám alá a szerződésem az új munkahelyemmel.A kérdésem, hogy nem csúszók-e ki a folyamatos munkaviszonyból így, illetve a folyamatos biztosításból?

2016. febr. 23. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A biztosításból nem csúszol ki, de 19.-e már elmúlt és már csak 2 nap van 26-ig. Ilyen rövid időre semmi értelme nincs bejelentkezni. Leghamarabb holnap tudnál bemenni, azaz 24-én, holnapután meg (25-én) kijelentkeznél, mert 26-ától már van munkád? :-)
2016. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Áruld el, mi a francnak? egyáltalán nem kötelező ott lejelentened magad? Vagy mit tudsz erről mégis, ez miért lenne neked jó?
2016. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

A folyamatos munkaviszony ezelőtt 25 évvel volt fontos, a nyugdíjba menetelnél!

Lényegtelen.

2016. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Látom, többen nem tudják, miért aggódik a kérdező a folyamatos munkaviszony miatt? Nos, aki még nem tudja: a minap olvastam egy bank hitelfeltételeinél, hogy: min. 3 év FOLYAMATOS munkaviszony. Szóval már csak ezért is érdekes lehet.
2016. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenhez fontos a folyamatos munkaviszony.Pl.: hitel felvételnél, tgyas,gyed,gyes összege is függ ettől,táppénz..stb.
2016. febr. 24. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
A 19-én véget ért majd 26-án új szerződéssel kezdődő jogviszony esetében nincs szó folyamatosságról.
2016. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Fura a bankok logikája. Nekem inkább kifejezetten pozitív lenne ha valaki 19-én otthagy egy munkahelyet és egy hét múlva már máshol dolgozik.
2016. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!